Promocja


Dla kursantów specjalna promocja
2 dodatkowe godziny jazdy za darmo za każdego poleconego kursanta.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z numerem telefonu 697 110 174.Opinie

Bardzo polecam naukę jazdy u pana Marka! Świetne przygotowanie do egzaminu i do jazdy autem na co dzień. Z panem Markiem przejechałam każda możliwą ulice w Oświęcimiu, gdzie potencjalnie mogę pojechać na egzaminie kilkanaście razy! Poza tym pan Marek jest bardzo cierpliwy i bez stresu i w miłej atmosferze tłumaczy wszystko co trzeba. Egzamin zdałam bez problemów.

Olga Stężowska, Oświęcim

Jeśli zastanawiasz się gdzie zacząć kurs prawa jazdy to zdecydowanie polecam Pana Marka. Bardzo dokładnie potrafi przygotować do egzaminów. Każda jazda odbywała się w miłej atmosferze.

Wiktoria Jarnot, Grojec

Chciałam serdecznie podziękować za świetne przygotowanie do egzaminu. Pan Marek jest pełny niewyczerpanej pozytywnej energii i wiary w kursanta . Podchodzi z niesamowitą pasją do swojego zawodu przez co udziela optymizmu za czym idzie wola do zdobycia wymarzonego dokumentu którym jest prawo jazdy. Dziękuję z całego serca i polecam każdemu kto chce profesjonalnie odbyć naukę i podejść do egzaminu na najwyższym poziomie. Po nauce z P. Markiem zdałam za pierwszym podejściem! Pozdrawiam

Teresa Kapela, Pszczyna

Bardzo polecam jazdy u Pana Marka. Przyjazna atmosfera i super przygotowanie do jazdy. Wystarczyło 6 dodatkowych godzin by w końcu zdać egzamin, gdzie w innej szkole po całym kursie nie byłam tak dobrze przygotowana. Dziękuję !!!

Aleksandra Figuła, Oświęcim

Dzięki profesjonalnemu podejściu pana Marka udało się zdać egzamin praktyczny bez problemów za 1 razem! Pan Marek przedstawia Oświęcim pod kątem pułapek, których znajomość często bywa kluczem do zdanego egzaminu!

Miłosz Piecha, Oświęcim

Wszystko zdane za pierwszym razem bezbłędnie. Nigdy nie miałem do czynienia z samochodem. Robiłem cały kurs z dodatkowymi godzinami przed i w dniu egzaminu łącznie 36h. Dyspozycyjność instruktora też niezła zwłacza, że jestem z okolic Kęt. Miło było, pozdrawiam.

Krystian Żydek, okolice Kęt

Polecam Pana Marka. Konkretny, rzeczowy, sympatyczny i przede wszystkim zna się na swojej robocie. Nauczy tak, że niedowiarek taki jak ja zda za pierwszym razem. Dziękuję ❤️

Barbara Filipiec, Jaworzno

Polecam ten ośrodek szkoleniowy, kilkanaście godzin jazdy z panem Markiem (po 10 latach przerwy od ostatniego egzaminu) pozwoliło mi zdać egzamin praktyczny za drugim razem. Pozdrawiam.

Andrzej Orlik, Jaworzno

Z całego serca polecam naukę jazdy u Pana Marka, w kilka godzin nauczyłam się tego, czego nie byłam w stanie przez cały kurs w innej szkole jazdy.

Kamila Niedziela, Wola

Z całego serca mogę polecić Pana Marka, spokojnie i powoli wszystko tłumaczy. Ma dużą cierpliwość do kursanta! Atmosfera bardzo przyjazna :) Świetny instruktor!

Justyna Giza, Przeciszów

Gorąco polecam szkołę jazdy SKILIUM, uczęszczałam na kurs prawa jazdy w innym mieście, jednak zaledwie dwa spotkania wystarczyły aby dobrze poznać Oświęcim i wyćwiczyć techniczne umiejętności. Egzamin zdałam za pierwszym razem i myślę, że to za zasługą trafnych i niezwykle pomocnych wskazówek Pana Marka,
Bardzo dziękuje i pozdrawiam.

Julia Kostka, Spytkowice

Po wyjeżdżaniu 30 godzin w innym ośrodku nadal nie czułam się pewna mojej jazdy, a zwłaszcza ruszania na wzniesieniu i parkowania dlatego przyszłam na dodatkowe jazdy do Pana Marka. Jego profesjonalizm, wiedza i podejście do człowieka rozwaliło mi system. W kilka godzin bez problemu jeździłam, parkowałam, ruszałam na wzniesieniu z niedowierzaniem, że tak potrafię. Egzamin praktyczny zdany za 1 razem. Jeszcze raz dziękuje i polecam z całego serca :D

Wiktoria Młyńska, Oświęcim

Miałem problem zdać prawo jazdy, oblałem chyba z 10 albo 11 razy. Kolega polecił mi Pana Marka, kupiłem 5 godzin i zdałem od razu bez żadnego problemu. Po prostu cudotwórca, który zna się na robocie i bez żadnych problemów nauczy każdego prowadzić samochód :))

Szymon Zając, Brzeszcze

Polecam z całego serca Pana Marka dzięki niemu zdałam egzamin praktyczny na prawo jazdy za 1 razem. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Żałuje ze zwlekałam 10lat z powrotem na prawo jazdy bo gdybym spotkała Pana Marka wcześniej to bym nie zmarnowała tylu lat, wiec jeśli to czytasz nie zastanawiaj się to jedyna konkretna i kompetentna osoba, którą mogę polecić z czystym sumieniem. Dziękuje Panu jeszcze raz z całego serducha ❤️

Sylwia Zawiła, Brzeszcze

Bardzo serdecznie polecam Pana Marka, po kilku dodatkowych godzinach jazd, egzamin zakończyłam z wynikiem pozytywnym. Pan Marek jest wielką oaza spokoju potrafi wytłumaczyć oraz podnieść na duchu dzięki czemu poczułam, że umiem i potrafię jeździć tylko muszę w to uwierzyć.
Gorąco polecam!!!! ❤️

Agata Nowak, Pszczyna

Super podejście do kursanta i przyjazna atmosfera, wszystko na najwyższym poziomie. Polecam!!!

Joanna Mrowiec, Kęty

Bardzo polecam naukę jazdy u Pana Marka. Jazda w miłej, przyjemnej atmosferze, ogromne wsparcie, poczucie humoru oraz wyrozumiałość. Bardzo miło wspominać będę cały kurs. Panie Marku, dziękuję.

Iza Matejczyk, Jawiszowice

Idealne przygotowanie tuż przed egzaminem, pan Marek zwraca uwagę na wszelkie szczegóły oraz wszystko tłumaczy zrozumiale i dokładnie. Polecam!

Kamila Ogrodnik, Chrzanów

Polecam Pana Marka w 100%. Pełen profesjonalizm i podejście do kursanta. Wszystko na najwyższym poziomie. Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem. Pozdrawiam.

Szymon Leśniak, Oświęcim

Bardzo polecam naukę jazdy u Pana Marka, ogromnie pomógł przed samym egzaminem i chociaż, że już zaczęłam wątpić w to czy zdam - Pan Marek udowodnił mi, że nic nie jest niemożliwe i sama jazda autem stała się dla mnie czymś przyjemnym.

Katarzyna Kryjak, Andrychów

Bardzo polecam naukę jazdy u pana Marka, świetna nauka, świetne podejście. Cieszę się, że trafiłem do pana Marka.

Jakub Głuch, Oświęcim

Bardzo dobry instruktor, nie dużo jeździłem stosunkowo ale i tak czy siak douczyłem się ważnych rzeczy i przygotowałem się dodatkowo na egzamin :)

Wiktor Freiherr, Trzebinia

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Markiem. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem. Atmosfera zajęć przyjazna, bez stresu. Cierpliwość i indywidualne podejście do kursanta, motywowanie, wsparcie, wzmacnianie wiary w możliwości ucznia - bezcenne.
Panie Marku, polecam i polecać Pana będę :)

Marta L., Oświęcim

Bardzo polecam pana Marka, teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Bardzo dobry instruktor, cierpliwy, świetnie uczy i jazdom zawsze towarzyszy przyjazna atmosfera.

Karol Tylec, Brzeszcze

Pan Marek jest świetny, egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem, bardzo dobrze uczy. Polecam z całego serca.

Aleksandra Jarosz, Oświęcim

Serdecznie polecam Pana Marka, który podchodzi z dużą cierpliwością, wyrozumiałością i daje dużo praktycznych wskazówek. Każda godzina jazd minęła w przyjaznej atmosferze. Dzięki Panu Markowi zdałam za pierwszym razem. Naprawdę bardzo polecam!!!

Zosia Zielińska, Poręba Wielka

Gorąco polecam Pana Marka, trafiłam do niego na jazdy dodatkowe. W krótkim czasie zmienił moje nawyki, nauczył mnie wielu przydatnych podczas jazdy rzeczy. Po lekcjach u Pana Marka od razu zdałam egzamin.
Pan Marek, jest bardzo dobrym , cierpliwym nauczycielem.

Marta Ledwoń, Rajsko

Polecam serdecznie Pana Marka. Profesjonalista w każdym calu, perfekcja to jego drugie imię. Zaledwie parę godzin wystarczyło, żeby zdać egzamin. Instruktor na trudne czasy;)

Dominika Grupka, Oświęcim

Polecam z całego serca, zdane za 1 razem! Bardzo miła atmosfera, Pan Marek potrafi wszystko doskonale wytłumaczyć. Po tylko 6 godzinach jazdy nauczyłam się więcej niż w 30 godzin z poprzednim instruktorem.

Milena Nowakowska, Wola

Polecam szkole jazdy Pana Marka, bardzo miła atmosfera. Pan Marek zawsze punktualny i niesamowicie cierpliwy.

Magda Gabryś, Oświęcim

Z całego serca mogę polecić kurs u Pana Marka, przed egzaminem wyjeździłam tylko kilka godzin i na egzaminie zero stresu. Nikt nie nauczył mnie tyle co Pan Marek w kilka godzin. Egzamin zdany, teraz czekam już na prawko. Dziękuję Panie Marku, pozdrawiam serdecznie.

Ewa Barczyk, Olkusz

Z całego serca polecam Pana Marka. W bardzo krótkim czasie zmienił moje nawyki po wcześniejszym kursie co pomogło mi pewniej jeździć i co najważniejsze ZDAĆ egzamin. Pan Marek jest przesympatyczny i kontaktowy, dzięki czemu nauka była bezstresowa. Żałuję jednego, że tak późno do niego trafiłam.

Małgorzata Chojnacka, Oświęcim

Trafiłam do Pana Marka po 32 godzinach przejeżdżanych w innej Oświęcimskiej szkole jazdy z "najlepszymi opiniami", egzamin negatywny. Byłam załamana ale w parę bardzo potrzebnych godzin jazd udało mi się szybko pokonać lęk i dziś egzamin pozytywny!! Nauka na najwyższym poziomie i dokładność w każdym szczególe. Mogę serdecznie polecić Skilium każdemu kto ma problem ze zdaniem praktyki.

Julia Guńka, Bobrek

Serdecznie polecam Pana Marka. Doskonale przygotowuje do egzaminu. Jazdy przebiegają w miłej atmosferze. Wszystko spokojnie i dokładnie tłumaczy. Opłacało się dojeżdżać na lekcje do Skilium 50 km. Egzamin w Oświęcimiu zdany za pierwszym razem :)

Marzena Pacułt, Przytkowice

Miałam kilku instruktorów, jestem wyjątkowym przypadkiem, kilka godzin z Panem Markiem i egzamin zdany. Poczucie humoru, święta cierpliwość i najlepsze podejście na świecie, do tego dyspozycyjność i dobra lokalizacja- Polecam!

Aleksandra Szczepanek, Kraków

Pan Marek to najlepszy instruktor na jakiego można trafić. Zawsze punktualny, zaangażowany, cierpliwy. Jazdy odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze. Mimo, że od Oświęcimia dzieli mnie 30 km, to nie żałuję poświęconego czasu na dojazd. Zdałam za pierwszym razem :) Jeśli ktoś szuka instruktora, to nie ma co się wahać. Z czystym sumieniem polecam OSK SKILIUM :)

Renata Magiera z Bolęcina

Każdemu, kto czyta komentarze, tak jak ja kiedyś, chcąc znaleźć instruktora w Oświęcimiu, który by podchodził do nauczania z angażowaniem, któremu można byłoby zaufać odnośnie rzetelności i skuteczności w dobrym przygotowaniu do egzaminu - z czystym sumieniem polecam pana Marka!

Pan Marek, któremu jestem bardzo wdzięczna za poświęcenie i przekazanie dużo cennej wiedzy, zaledwie w przeciągu kilku jazd próbnych przygotował mnie do najważniejszego egzaminu - czyli jazdy samochodem w życiu codziennym w pięknym stylu.

Zrobiłam kolosalny postęp, nie do porównania do jakości przygotowania w szkole nauki jazdy w moim mieście, w której odbywałam cały kurs kilka lat temu.

U pana Marka brałam lekcje doszkalające i powiem - rewelacja:)! Bardzo dobrze naucza. Nie zostawia kursanta po prostu „jeździć", od czasu do czasu dodając kilka uwag, jak robią inni. Jazdy próbne są bardzo intensywne, co również zaoszczędza sporo czasu. Zwłaszcza w moim przypadku, kiedy po siedmiu latach rozważałam zacząć kurs od samego początku. Do pana Marka zadzwoniłam po prostu się omówić na jedną lekcję próbną, żeby ocenić kondycję, chociaż byłam na 90% pewna, że trzeba przerobić cały kurs jeszcze raz. A się okazało, że wystarczyło około dziesięciu zajęć, żeby pięknie zdać egzamin. A wiedzy mam więcej, niż po całym kursie u mnie w Olkuszu. Podczas jazdy przez dwie godziny pan Marek jest skupiony na wszystkim - przekazywaniu wiedzy teoretycznej, dawaniu wskazówek odnośnie stylu jazdy czy jazdy w danym miejscu, pokazywaniu miejsc egzaminacyjnych, przerabianiu zagadnień związanych z nimi. Bardzo konkretnie i skutecznie.

Tak się powinno kształcić kierowców.

Pozdrawiam pana Marka serdecznie, a przyszłym kierowcom życzę jak najszybszego udanego egzaminu!

Marina Novikova, Olkusz

Pan Wojas to właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Jazdom towarzyszy świetna atmosfera, przyjazne nastawienie Pana Marka pomaga w zniwelowaniu stresu i oswojeniu się z jazdą. Jestem bardzo wdzięczny za przygotowanie mnie do egzaminu i polecam go wszystkim.

Nataniel Parysz, Brzeszcze

Dziękuje Panu Markowi, za trafne i jasne wskazówki, cierpliwość oraz życzliwe podejście do kursanta. Po nieudanych próbach trafiłam do świetnego instruktora, który z pasją przekazał mi swoją wiedze do egzaminu i bezpiecznej jazdy. Pozwolił mi przełamać barierę i uwierzyć w swoje umiejętności. Lekcje były przyjemnością. Pan Marek jest świetnym instruktorem z pedagogicznym podejściem i cierpliwością. Bardzo Panu dziękuje i polecam wszystkim.

Barbara Lupa, Rzozów

Zdecydowanie polecam Pana Marka. Doskonała umiejętność przekazywania wiedzy teoretycznej i praktycznej. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem! :) Egzaminator pod koniec podkreślił, że kurs został przeprowadzony bardzo dobrze a to zasługa Pana Marka :).

Wiktoria Rydzikowska, Oświęcim

Gorąco polecam nauki jazdy u pana Marka. Po wielu próbach nie zdanych egzaminach za namową znajomej postanowiłam pójść na dodatkowe jazdy i zaledwie po 4 godzinach jazd udało mi się zdać egzamin. Wielogodzinne nauki u innych instruktorów przyniosły nie zdane egzaminy, a 4 h w Skilium pomogły mi zdać prawo jazdy. Pozdrawiam.

Anna Chadzińska, Jaworzno

Trafiłam do Pana Marka w momencie, gdy nie zdałam egzaminu i wątpiłam w swoje umiejętności. Na szczęście instruktor jest przesympatyczny i potrafi naprawdę przywrócić wiarę w siebie. Pokazał mi pułapki jakie na mnie czekają na mieście oraz bardzo dobrze i konkretnie nauczył mnie jak wykonywać zadania na placu czego skutkiem jest zdany egzamin praktyczny. Jeśli ktoś chce nauczyć się jeździć w miłej atmosferze to bardzo dobrze trafił.

Natalia Dudek, Trzebinia

Serdecznie polecam Pana Marka! Świetny nauczyciel z dużym poczuciem humoru i cierpliwością dzięki czemu jazdy odbywają się bez stresu. Techniki które pokazuje znacznie ułatwiają jazdę, oraz zdanie egzaminu.
Bardzo się cieszę, że trafiłam na człowieka który potrafi mi przekazać te umiejętności i podtrzymać na duchu jako, że jestem osobą która kompletnie w siebie nie wierzy.
Dziękuję Panie Marku za pomoc w zdaniu egzaminu, wiedzę i wsparcie😊

Natalia Kwiatkowska, Krzeszowice

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości dotyczące wyboru szkoły jazdy to zdecydowanie mogę polecić mu szkołę Skilium. Pan Marek to najlepszy instruktor, jakiego można mieć. Nigdy na jazdach z nim się nie stresowałam, zawsze atmosfera była miła i przyjemna. Pan Marek uczy bardzo profesjonalnie i pokazuje jak wyciągać wnioski ze swoich błędów. Z pomocą Pana Marka bardzo szybko udało mi się zdać egzamin państwowy oraz zdobyć odpowiednie umiejętności, aby czuć się pewnie za kierownicą, za co jestem bardzo wdzięczna.

Wiktoria Kępczyk, Oświęcim

Przyszłam do Pana Marka po skończonym kursie w innym OSK i niezdanych dwóch egzaminach praktycznych. Z całego serca mogę polecić tą szkołę jazdy. Instruktor jest bardzo cierpliwy a atmosfera nie jest napięta. Dzięki Panu Markowi poszłam na mój 3 egzamin dobrze przygotowana i zdałam go bezbłędnie.

Julia Duda, Libiąż

Bardzo serdecznie polecam, świetny instruktor z ogromną wiedzą i odpowiednim podejściem do kursanta, po dokupieniu jazd u Pana Marka egzamin zdany bez problemu. :)

Iga Kołodziejczyk, Trzebinia

3 lata bez prawka. Wykupiłem 5 godzin jazd. Zdane za pierwszym razem.

Mateusz Róg, Oświęcim

Serdecznie polecam pana Marka, super instruktor. Świetne podejście, dokupione godziny u pana Marka poskutkowały zdanym pozytywnie egzaminem, żałuję że całego kursu nie zrobiłam w tej szkole jazdy! Polecam i będę polecać wszystkim znajomym. Pozdrawiam i dziękuję.

Małgorzata Bruska, Oświęcim

Z całego serca mogę polecić Pana Marka, miła atmosfera, genialne przygotowanie do egzaminów, teoria za 1, praktyka za 1

Bartosz Gaura, Oświęcim

Polecam wszystkim! Miła atmosfera i dobrą nauka !

Natalia Szymańska, Imielin

Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu i świetny instruktor. Dziękuję

Dominik Krawczyk, Włosienica

Serdecznie polecam Pana Marka, nauczył mnie wszystkiego, praktycznie objechaliśmy cały Oświęcim. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdane za pierwszym razem, tak samo jak mój brat ;)

Olek Księżarczyk, Gromiec

Polecam ośrodek Skilium, instruktor pokazuje wszystkie miejsca w które lubią jeździć egzaminatorzy. Pan Marek posiada ogromną cierpliwość dzięki czemu na spokojnie wyuczył mnie manewrów które mi nie wychodziły mimo wcześniejszych 40h jazd w innej szkole.

Natalia Gąsiorczyk, Mysłowice

Polecam szkołę nauki jazdy Skilium!
Bardzo dobry instruktor nauczył mnie dobrze jeździć. Posiada ogromną wiedzę,daję cenne wskazówki i ma dużą cierpliwość do kursanta.
Egzamin teoretyczny zdany za 2 razem a praktyczny za 1 razem!
Dziękuję jeszcze raz Panie Marku!

Anna Kubica, Dwory Drugie

Znalazłem Pana Marka po przejechanych +- 37h w innej szkole jazdy i niezdanej praktyce. Kupiłem 4h jazdy w tygodniu egzaminu i voila! Egzamin zdany! Pan Marek pokazał miejsca w Oświęcimiu, o których jeszcze nie wiedziałem oraz przestrzegł o zasadach w miejscu, gdzie akurat zabrał mnie egzaminator! Przy tym Pan Marek tworzy w samochodzie super atmosferę, zero napinki i stresu :) Polecam niezmiernie!!!!!

Michał Indyka, Sułoszowa

Stanowczo polecam pana Marka. Pełen profesjonalizm, mistrz swojego fachu, bardzo pozytywny człowiek, super atmosfera podczas jazd wszystko dokładnie tłumaczy.

Patryk Radwan, Brzeszcze

Polecam naukę jazdy u Pana Marka. Bardzo dobry, cierpliwy i spokojny instruktor. Jazdy odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze.

Małgorzata Hanusiak, Oświęcim

Bardzo polecam jazdy z Panem Markiem. Wystarczyły 4 godziny, by nabrać pewności i się rozgrzać po długiej przerwie przed egzaminem i ostatecznie zdać. Wszystkich chętnych będę kierował do Pana. Pozdrawiam :)

Michał Wiśniewski, Skidziń

Po kursie w Krakowie i jednym egzaminie (zakończonym niepowodzeniem) za namową bliskich, postanowiłam podejść do egzaminu w Oświęcimiu. Cztery godziny dodatkowej jazdy wystarczyły, by poznać nieznane mi miasto oraz zdać egzamin za pierwszym razem! Gorąco polecam :)

Wiktoria Dańda, Wieliczka

Stanowczo polecam pana Marka. Pełen profesjonalizm, oaza spokoju i przede wszystkim bardzo pozytywny człowiek. Zdane za pierwszym razem. Dziękuję panie Marku.

Radosław Huber, Oświęcim

Polecam jazdę u Pana Marka świetny instruktor potrafi dobrze przygotować kursanta do egzaminu. Łuki teraz nie są mi straszne :D.

Aneta Pędziwiatr, Oświęcim

Pan Marek najlepszy na świecie! Człowiek który uczy z miłością. Kupiłam 10h dodatkowych w innej szkole i nie czułam takich efektów jak po 3h u Pana Marka. Egzamin zdany. Wszystkim polecam Pana Marka!

Angelika Chwastow, Oświęcim

Bezstresowe, kompleksowe i profesjonalne lekcje. Pan Marek wykazuje się ogromną cierpliwością i ciepłem dla każdego kursanta. Polecam każdemu, kto ma problem ze stresem na egzaminie praktycznym.

Iga Grzybek, Oświęcim

Bardzo polecam Pana Marka! Świetny instruktor! Robi świetną robotę! Bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu teoretycznego i praktycznego, oba 2 zdane za 1 razem. Dzięki niemu przestałam się bać samochodu.

Gabriela Bernacik, Oświęcim

Polecam naukę u Pana Marka, to bardzo dobry instruktor. W krótkim czasie potrafił nadrobić ze mną zaległości, które wyniosłem z innego ośrodka! Świetnie przygotował mnie do egzaminu!

Pozdrawiam i dziękuje.

Jakub Mazur, Przeciszów

Najlepszy z najlepszych, uczy na 100%! U Pana Marka, nie ma rzeczy niemożliwych. Egzaminy przy nim zdawane są za 1 razem! Serdecznie polecam, świetna przygoda!

Damian Hurnik, Oświęcim

Żałuję, że nie zaczęłam kursu w SKILIUM od samego początku. Kończyłam kurs w innej szkole w której niczego mnie nie nauczono... W jazdach doszkalających Pan Marek dopiero nauczył mnie podstaw, a miła atmosfera i profesjonalne podejście zaowocowały pozytywny wynik egzaminu!! Z całego serca dziękuję i POLECAM!!!

Anna Tabak, Jawiszowice

Gorąco polecam szkołę jazdy Pana Marka "SKILIUM". Przyszedłem z innego OSK i serdecznie dziękuję Panu Markowi, że poodkręcał złe nawyki i nauczył mnie bardzo dobrze jeździć. Ogromna wiedza, cenne wskazówki, cierpliwość, indywidualne podejście, miła atmosfera, dawka dobrego humoru-po prostu SUPER! Jazda z Panem Markiem to czysta przyjemność. Dziś mam prawo jazdy -mój sukces zawdzięczam Panu Markowi.

Wojciech Gniza, Lędziny-Goławiec

Bardzo polecam naukę jazdy u Pana Marka potrafi bardzo wiele nauczyć oraz świetnie i ze spokojem wszystko wytłumaczyć.

Jesika Enson, Oświęcim

Pierwszy raz byłam na Oświęcimiu w dzień egzaminu miasta nie znałam wystarczyły 2h z Panem Markiem i pięknie zdałam egzamin za pierwszym razem, gorąco polecam!!!!

Klaudia Leśniak, Jaroszowiec

Polecam naukę jazdy u Pana Marka. Zostałem świetnie przygotowany do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Dzięki niemu oba egzaminy udało mi się zdać za pierwszym razem. Serdecznie polecam.

Mateusz Filipek, Libiąż

Dzięki Panu Markowi udało się, super atmosfera i podejście do sprawy pomógł to wszystko ogarnąć jak trzeba polecam człowieka bo wie o co chodzi :D

Miłosz Żurek, Oświęcim

Polecam Pana Marka wystarczyło zaledwie kilka godzin jazdy, konkretne wytłumaczenie i prawo jazdy zdane po 1,5 roku przerwy. Serdecznie dziękuję.

Kornelia Kolasa, Leńcze

Skończyłam 60 lat i nigdy nie byłam kierowcą. Pomyślałam po przejściu na emeryturę, że warto mieć prawo jazdy. Próbowałam u kilku instruktorów, którzy często sugerowali, że powinnam dać sobie spokój. Dopiero pan Marek pozwolił mi uwierzyć w siebie i pozbyć się lęku przed jazdą samochodem. Z wyrozumiałością, spokojem i wytrwale przygotowywał mnie do egzaminu. Egzamin zdałam przy 3 podejściu stopniowo opanowując kolejne zadania egzaminacyjne. Dziękuję panu Markowi za przekazane mi umiejętności, serdeczność i cierpliwość. Gorąco polecam naukę jazdy z panem Markiem ze względu na jego profesjonalizm i dydaktyczne podejście do kursanta.

Maria Skowrońska, Alwernia

Myślę, że każdy kto ma obawy przed nie zdaniem egzaminu praktycznego powinien odwiedzić Pana Marka. Jest to naprawdę złoty człowiek, który swoim nastawieniem oraz umiejętnościami przekazania wiedzy potrafi wytworzyć świetną atmosferę do której aż chce się wrócić po zdaniu prawa jazdy! W moim przypadku wystarczyły jedynie 3 godziny przejeżdżone z Panem Markiem by w stu procentach doszlifować swoje umiejętności przed egzaminem i zdać go bez najmniejszych problemów, ani bez stresu. Do tego Pan Marek odbiega i oducza złych praktyk i nawyków, których większość ośrodków szkoleniowych nałogowo uczą. Więc jeśli chcesz bez problemu wreszcie zdać egzamin praktyczny a do tego nauczyć się jeździć bezpiecznie to bardzo polecam! Prawdziwy człowiek z pasją do uczenia, oraz świetny instruktor.

Bartosz Bobowski, Jaworzno

Z czystym sumieniem polecam.

Paweł Szczepanek, Jaworzno

Pełen profesjonalizm, egzamin zdany za pierwszym razem.

Sebastian Szostek, Oświęcim

Polecam naukę jazdy u pana Marka. Wystarczyło kilka godzin i w końcu się udało. Pan Marek to prawdziwy profesjonalista. Potrafi dokładnie wytłumaczyć i przygotować do egzaminu. Gorąco polecam.

Magdalena Jachimowska, Jaworzno

Pan Marek przekazał mi bezcenną wiedzę dzięki, której udało mi się tak szybko zdać żałuję tylko że mój kurs skończył się tak szybko. Gorąco polecam osobą które dopiero zaczynają zdawać na prawo jazdy.

Dawid Paździora, Babice

Polecam w 100%, pełen profesjonalizm i świetne podejście do kursanta :)

Andżelika Łukaszczyk, Poręba Wielka

Polecam Pana Marka. Teoria i praktyka zdane za pierwszym.

Miłosz Nędza, Gromiec

Znalazłam tą szkole jazdy, po wyjeżdżeniu wcześniej ok 50 godzin z różnymi instruktorami. Miałam dość sporą przerwę i braki w umiejętnościach kierowania pojazdem. Pan Marek na nowo wszystkiego mnie nauczył i po paru miesiącach dzięki Panu udało mi się zdać egzamin praktyczny. Gorąco polecam każdemu takiego instruktora jak Pan Marek. Dziękuje z całego serca i pozdrawiam.

Natalia Paszek, Oświęcim

Polecam serdecznie Pana Marka. Cały kurs odbywał sie w super atmosferze i egzamin zdany za 1 razem!!!

Piotr Dąba, Skidziń

Polecam!

Patryk Patyk, Jaworzno

Z całego serca polecam ośrodek szkoleniowy SKILIUM! Pan Marek instruktor idealny, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy, wierzył bardziej we mnie i w moje umiejętności niż ja sama, dzięki temu teoria i praktyka łatwo zdana za PIERWSZYM razem!!!!!!!
Bardzo gorąco polecam i dziękuję :)

Weronika Kowalczyk, Lachowice ( obok Suchej Beskidzkiej)

Bardzo serdecznie polecam naukę jazdy u Pana Marka, świetny instruktor z ogromną cierpliwością i poczuciem humoru! :)

Klaudia Pluta, Żarki

Nie mam słów, żeby wyrazić wdzięczność Markowi za przygotowanie mnie do egzaminu i nauczenie jazdy samochodem. Mój instruktor miał ze mną trudne zadanie do wykonania. Jako kobieta 40+ bałam się jazdy okropnie, panikowałam, a przed każdą jazdą 10 zdrowaśków odmawiałam. Marek potrafił mnie uspokoić i sprawił, że z każdą wyjeżdżoną godziną było lepiej. Marek Wojas jest instruktorem idealnym. Cierpliwy, wymagający, a przy tym bardzo sympatyczny i wesoły. Jego pozytywna energia również mi się udzielała. Jazdy z nim to czysta przyjemność. Aż żal, że czas tak szybko minął i kurs tak szybko się skończył😥. Oczywiście teoria i egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem bezbłędnie!!! Jeżeli się jeszcze zastanawiasz jaką szkołę jazdy wybrać, to nie szukaj dalej. Tylko SKILIUM Marek Wojas !!!!!!

Beata Tylec, Brzeszcze

Pan Marek to osoba o bardzo dużym doświadczeniu, poszłam z polecenia starszych sióstr i nie zawiodłam się. Super podejście do kursanta i anielski spokój to jedne z wielu cech które posiada Pan Marek. Z czystym sumieniem i ja mogę polecić go swoim znajomym. Stres zawsze będzie przy egzaminie, ale mimo tego czułam się bardzo dobrze przygotowana. Oczywiście egzamin zdany bezbłędnie. DZIĘKUJĘ!!! I polecam wszystkim przyszłym kierowcom!

Kinga Ziajka, Bobrek

Trafiłam do Pana Marka przez ciocię. Mój kuzyn przed trzecim podejściem do egzaminu państwowego zapisał się do Pana Marka na jazdy i zdał egzamin bez problemu. Kuzyn poradził mi zapisać się tam od razu przed pierwszym podejściem do egzaminu i tak też zrobiłam. Adrian miał rację. Pan Marek to niesamowity człowiek! Nauczył mnie jeździć zaledwie w kilka godzin. W ośrodku, w którym się zapisałam na kurs mój instruktor uczył mnie źle i nie pokazywał mi wielu istotnych rzeczy. Gdyby nie Pan Marek na pewno nie zdałabym egzaminu za pierwszym razem. Co więcej, zadzwoniłam do Pana Marka kilka dni przed egzaminem, na ostatnią chwilę, a on bez wahania powiedział mi, że mogę przyjechać i mi pomoże. Pomimo tego, że mieszkam w Trzebini warto było umówić się z Panem Markiem na dodatkowe kilka godzin. Jestem wdzięczna Panu Markowi nie tylko za naukę i pomoc w zdaniu egzaminu państwowego, ale też za to, że dzięki temu wspaniałemu człowiekowi czuje się pewnie za kierownicą. Pan Marek był ze mną do końca, uczył, wspierał i trzymał za mnie kciuki. Z całego serca dziękuje i naprawdę polecam! :)

Weronika Pabis, Trzebinia

Szczerze polecam. Jeździłem z innymi instruktorami ale dopiero po paru godzinach jazd tutaj zdałem.

Łukasz Korczyk, Zator

Bardzo polecam Pana Marka, trafiłem tu z polecenia mojej siostry która zdała za 1 razem jakiś czas temu i mi też się udało zdać za 1 nawet w 30 godzin. Bardzo fajna atmosfera wszystko super wyjaśnione. Raz jeszcze bardzo polecam.

Jakub Mendyk, Oświęcim

Rewelacyjne przygotowanie do egzaminu, dużo cierpliwości do kursanta i wiedza która przekazywana trafia do kursanta. Po 2 latach w końcu dzięki zmianie szkoły jazdy i dzięki Panu Markowi zdałam egzamin z jego pomocą tutaj za 1 razem.

Weronika Milewicz, Czechowice

Po 10 latach przerwy postawiłem na ponowną naukę, tym razem u Pana Marka. Świetna atmosfera oraz prosty i przejrzysty sposób przekazywania wiedzy pozwolił mi zdać egzamin za 1 podejściem i bez żadnego błędu. Pochwała egzaminatora po przyjeździe do Ośrodka jest chyba najlepszą reklamą możliwości jakie daje nauka u Pana Marka, polecam mocno.

Maksymilian Wencel, Wola

Polecam serdecznie, ogrom cierpliwości i wiedzy, a co najważniejsze zdany egzamin :)

Wiktoria Waleń, Żarki

Pan Marek to najlepszy instruktor pod słońcem :) Polecam serdecznie.

Julia Tylec, Brzeszcze

Pan Marek to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu :) Po roku przerwy przystąpiłam do egzaminu po uprzednio 3 niezdanych egzaminach. Wcześniej wykupiłam trochę dodatkowych godzin u Pana Marka. Dzięki niemu nie tylko poznałam najdokładniej jak się da Oświęcim, ale przede wszystkim zostałam przygotowana do samodzielnej, uważnej i bezpiecznej jazdy :) Przede wszystkim zaufałam sobie. Kiedy nie rozumiałam czemu w danym miejscu ma się postąpić tak a nie inaczej (np. nie zauważałam znaku) - Pan Marek przejeżdżał ze mną ponownie w tym samym miejscu aż SAMA zobaczę, albo wpadnę na to czemu zrobiłam źle. Dzisiaj (12.10.2020) przystąpiłam po raz 4 (1 po roku przerwy) do egzaminu praktycznego i zdałam w 25 minut mimo ogromnego stresu, umiałam sobie z nim poradzić bo wiedziałam, że umiem już jeździć! :D

Nika Dunikowska, Kęty

Serdecznie polecam szkołę Pana Marka. Dzięki kilku dodatkowym godzinom po przyjsciu z innej szkoły i nauce praktycznie od 0 egzamin zdany bez problemu. I co najważniejsze przygotuje nie tylko do egzaminu ale także późniejszej jazdy.
Pozdrawiam

Kacper Majdyś, Ryczów

Bardzo polecam naukę jazdy u pana Marka, trafiłem do niego na pare dni przed egzaminem na pare godzin i moja jazda odrazu się poprawiła, egzamin praktyczny za pierwszym razem dzięki jego wspaniałym instrukcjom, bardzo polecam !!!!

Szymon Miziołek, Żarki

Z całego serca polecam! Po rozczarowaniu związanym z poprzednim instruktorem szukałam innego OSK. Do tego OSK skusiły mnie bardzo dobre recenzje więc postanowiłam zaryzykować i opłacało się ;) Atmosfera podczas jazd-Bajka! Bezstresowo, rzeczowo i bardzo praktycznie a przede wszystkim aż miło się jeździło. Pan Marek bardzo elokwentny i ludzki, wszystko świetnie mi wytłumaczył, pokazał w końcu Oświęcim i jego wszystkie zakamarki. Jeżeli szukacie człowieka z odpowiednim podejściem i praktyczna wiedzą nie zastanawiajcie się i dzwońcie! Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam!

Marta Klekot, Tychy

Bardzo polecam Pana Marka, potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć i ma cierpliwość jeżeli coś nie wychodzi, dobrze przygotowuje do egzaminu wszystko zdane za pierwszym razem.

Weronika Jarzmik, Libiąż

Z przyjemnością dołączam do grona zadowolonych klientów pana Marka! Po oblanym pierwszym podejściu i słowach egzaminatora o nieprzygotowaniu do egzaminu, postanowiłam zmienić instruktora i los chciał, że szczęśliwie padło na człowieka, który NAPRAWDĘ przygotowuje do egzaminu, a nie tylko kasuje kolejne pieniądze. To sumienny człowiek, który na jazdach z kursantami wszystko ma rozplanowane, a jazdy z nim to nie tylko porządne szkolenie ale bardzo miło spędzony czas w wesołej i pełnej życzliwości atmosferze. Z czystym sumieniem polecam pana Marka każdemu kto pragnie zdać za pierwszym razem a nie czuje się pewnie za kierownicą. Ja dzięki decyzji o zmianie instruktora, po kilku jazdach z panem Markiem, zdałam swój egzamin przy następnym podejściu! Bardzo polecam!

Monika Klimczyk, Harbutowice

Bardzo polecam naukę jazdy w tym ośrodku, miła atmosfera duża wiedza a przede wszystkim spokojne podejście do osoby szkolącej się. Dzięki nauce jazdy w tym ośrodku egzamin praktyczny był dużo łatwiejszy.

Konrad Bisaga, Żarki

Dzięki panu Markowi zdałam egzamin za pierwszym razem 27.07.2020 r. po wyjeżdżeniu 7 godzin. Bardzo miły człowiek, który przystępnie tłumaczy i ma bardzo dużo cierpliwości do kursanta. Dziękuje jeszcze raz.

Marta Wykręt, Rajsko

Bardzo polecam naukę jazdy u Pana Marka. Świetny instruktor. Wystarczyły 2 dodatkowe godziny jazdy po dłuższej przerwie i udało się zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem. Gorąco polecam.

Kamil Drzazga, Katowice

Numer do Pana Marka dostałam od koleżanki mojej mamy, gdy po 5 oblanych egzaminach i nauce w 3 różnych szkołach nauki jazdy byłam już totalnie załamana z przeświadczeniem, że nic ani nikt nie sprawi, że zacznę jeździć pewnie i zdam w końcu ten nieszczęsny egzamin. Wszystko zmieniło się, gdy zadzwoniłam, umówiłam się z Panem Markiem i wsiadłam do samochodu - po pierwszych 5 minutach wiedziałam, że to człowiek pracujący z powołania i na odpowiednim stanowisku - anielsko cierpliwy, tłumaczący wszystko spokojnie i dokładnie, nieodpuszczający po pierwszym udanym manewrze kursanta tylko upewniający się, że na pewno wszystko pojął. To najlepszy nauczyciel na świecie ale również bardzo dobry psycholog, bo byłam totalnie zrezygnowana z ubiegania się o prawo jazdy, a z dniem dzisiejszym czekam na wydanie dokumentu i to z uśmiechem na ustach. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ Panie Marku, bo to Panu zawdzięczam większość swojego sukcesu :) Będę polecać Pana każdemu, kto będzie chciał się dobrze nauczyć jeździć, bo nikt lepiej od Pana tego nie zrobi. Pozdrawiam serdecznie!

Aleksandra Janiewicz, Chrzanów

Jeśli chcesz zdać za pierwszym razem, zapisz się do Pana Marka. Gorąco polecam.

Grzegorz Maj, Oświęcim

Świetny instruktor, bardzo cierpliwy i konkretny, bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu, który zdałam za pierwszym razem :)

Izabela Chodacka, Oświęcim

Bardzo polecam naukę jazdy u Pana Marka!! Wystarczyły 3 dodatkowe godziny jazdy po przyjściu z innego ośrodka i moja jazda od razu stała się pewniejsza. Dzięki temu egzamin praktyczny zdany bezbłędnie za pierwszym razem!
Bardzo dziękuję! :)

Natalia Hardzina, Żarki

Pan Marek Wojas to najlepszy instruktor na świecie, dzięki niemu zdałam egzamin za pierwszym podejściem. Egzamin miałam 23.06.2020. Bałam się strasznie ale udało się. Jeszcze raz bardzo dziękuje Panie Marku. Wdzięczna Katarzyna PODBIAŁ.

Katarzyna Podbiał, Brzezinka

Z całego serca polecam! Zdałam za pierwszym razem. Teoria jak i praktyka przebiegały w miłej atmosferze. Pan Marek jest świetnym instruktorem:) cierpliwy i spokojny. W łatwy sposób potrafi wszystko wytłumaczyć i przekazać. Pozdrawiam i dziękuję;)

Gosia Pękala, Oświęcim

Praktyka zdana za 1 razem! Polecam naukę jazdy z Panem Markiem. Profesjonalnie podejście, wszystko potrafi wytłumaczyć krok po kroku. Mimo wielkiego stresu przed egzaminem państwowym, nauka Pana Marka nie poszła na marne! Raz jeszcze polecam!

Łukasz Buchała, Grojec

Naprawdę fajny instruktor wie jak zmotywować. XD dzięki niemu zdałem wszystko za pierwszym razem.

Kamil Kyzioł, Przeciszów

Pragnę dołożyć małą cegiełkę do ogromu pozytywnych opinii - zawdzięczam Panu Markowi zdany egzamin jak i pewność siebie jako kierowca. To był nie tylko pożytecznie, ale i przyjemnie spędzony czas.

Łucja Zaborowska Kraków

Polecam Pana Marka. Nauczyłam się dużó więcej niż na kursie.
Super atmosfera.

Sandra Soboczyńska, Jaworzno

Egzamin zdany za 1 podejściem, Pan Marek jest naprawdę bardzo dobrym instruktorem. Parę godzin dodatkowych po przyjściu z innej szkoły wystarczyło żeby zdać.

Jakub Januszyk, Oświęcim

Dzięki poleceniu koleżanki mojej siostry trafiłem w bardzo dobre i wykwalifikowane ręce instruktora jazdy, pana Marka Wojasa, który sprawił, że z człowieka nie mającego zielonego pojęcia o kierowaniu samochodem stałem się osobą, która pewnie siedzi za kierownicą i jest dobrym kierowcą. Serdecznie chciałbym podziękować panu Markowi za to, że pomógł mi w sposób należyty przygotować się na egzaminy: teoretyczny i praktyczny, które oba zdałem za pierwszym razem. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą uzyskać prawo jazdy zapisanie się do szkoły jazdy SKILIUM. Pozdrawiam.

Maksymilian Kocyła, Oświęcim

Bardzo polecam naukę jazdy u Pana Marka ze względu na świetne podejście do kursanta i ogromną wiedzę, którą przekazuje innym. Miałam duży problem ze stresem i często panikowałam więc instruktor miał utrudnione zadanie ale mimo to pomógł mi poczuć się pewniej na drodze. Nauczyłam się zdecydowanie więcej niż w poprzedniej szkole jazdy i naprawdę żałuję, że nie trafiłam tu wcześniej.

Wiktoria Filipek, Libiąż

Trafiłam do Pana Marka po 11 latach od kursu dzięki niemu nabrałam pewności siebie jeśli chodzi o jazdę samochodem a przy moim panikarstwie miał naprawdę dużo cierpliwości i ciężki orzech do zgryzienia. Polecam wszystkim OSK SKILIUM.

Katarzyna Knapczyk, Chrzanów

Polecam firmę SKILIUM oraz pana Marka, cierpliwy i dobry oraz wyrozumiały instruktor - zdane za pierwszym razem.

Sebastian Stachura, Oświęcim

Przydatne, praktyczne porady na przyszłą jazdę, elastyczne godziny jazd i cierpliwe podejście. Polecam

Julia Peczyk, Jawiszowice

Egzamin praktyczny zdany bezbłędnie za pierwszym razem w zamknięciu w 30h. Elastyczne godziny wykładów i jazd. Pan Marek bardzo dobrze zna wszystkie pułapki w Oświęcimiu. Polecam.

Laura Nowotarska, Oświęcim

Polecam serdecznie jazdę u Pana Marka. Przywraca ludzią wiarę w siebie i potrafi nauczyć jeździć naprawdę opornego kursanta:), pełny profesjonalizm, duża cierpliwość i przede wszystkim Pan Marek wykonuje zawód instruktora z powołania. Dzięki nauce u Pana Marka zaczęłam na nowo wierzyć w siebie i że uda się zdać egzamin i tak też się stało:) Dziękuje jeszcze raz za wspaniałe przygotowanie do egzaminu.

Magda Krzemińska, Bieruń Nowy

Serdecznie polecam wszystkim kursantom ośrodek SKILIUM! Po niezdanym pierwszym egzaminie zapisałam się na kilka godzin jazd z panem Markiem, co skutkowało wynikiem pozytywnym kolejnego egzaminu. Zajęcia mijają w wyjątkowo przyjemnej atmosferze pod okiem doświadczonego instruktora, który chce przekazać jak najwięcej wiedzy swoim podopiecznym oraz pokazać najtrudniejsze zakątki miasta. Teraz polecam pana Marka wszystkim znajomym, bo lepiej trafić nie można!

Emilia Ślusarczyk, Regulice

Serdecznie polecam Pana Marka wszystkim, którzy chcą zdać egzamin za pierwszym razem. Kilka dodatkowych godzin z tym instruktorem, i zrobił ze mnie prawdziwego "wariacika" za kółkiem. Oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Egzamin zaliczony na POZYTYWNY.

Krzysztof Głowacki, Oświęcim

Polecam z całego serca jazdę u Pana Marka. Potrafi wszystko wytłumaczyć cierpliwe i bardzo dobrze przygotować do egzaminu praktycznego, bardzo miła atmosfera. ( Jazdy doszkalające )

Aleksandra Lisak, Jawiszowice

Pan Marek doskonale zna wszystkie sztuczki egzaminatorów, dzięki czemu doskonale przygotował mnie do egzaminu. Do tego duża dawka cierpliwości i dobrego humoru czynią z Niego świetnego instruktora. Polecam serdecznie.

Tomasz Szczepański, Oświęcim

Bardzo gorąco polecam!

Mój egzamin praktyczny wielokrotnie kończył się negatywnie, szkoląc się w innym ośrodku nauki jazdy. Zdesperowana natrafiłam w internecie na SKILIUM. Przejeżdżone godziny z p.Markiem, a było ich ok.12 zakończyły się sukcesem! I nieważne jakim samochodem uczysz się jeździć. Jeździłam Toyota Yaris, a egzamin zdałam na Hyundai. Polecam p.Marka za cierpliwość, fachowe, profesjonalne doradztwo i wiele przydatnych rad do egzaminu.

Bardzo, bardzo dziękuję.

Marzena Dudek, Oświęcim

Polecam Pana Marka, spokojny, opanowany, cierpliwy, umie bardzo dobrze nauczyć a przede wszystkim wytłumaczyć :) teoria za 1, praktyka również, uczyłam się na Yaris, zdawałam na Hyundai :) profesjonalne podejście instruktora.
Gorąco polecam !

Ewelina Wanat, Jawiszowice

Czytając poprzedzające wpisy, trudno odnaleźć wyjątkowe słowa określające osobę P.Marka i jego pracę. Trafiłam do P. Marka po 10 latach od zdania prawa jazdy i niekorzystania z niego. Byłam przepełniona strachem i niewiarą w siebie. Bałam się jazdy i krytyki a znalazłam zrozumienie, poczucie bezpieczeństwa i spokój, który udzielał mi się od P. Marka z każda minutą za kierownicą. P. Marek zrobił ze mnie kierowcę i pokazał, że jazda samochodem może dawać dużo przyjemności. Dlatego z całego serca polecam ośrodek SKILIUM.

Mariola Krajewska, Oświęcim

Polecam naukę jazdy w tej szkole, sympatyczny instruktor który nie odpuści dopóki nie nauczy, polecam gorąco!

Paulina Sieraczyńska, Oświęcim

Miałam dziś 06.12.2018 przyjemność dwugodzinnej jazdy z panem Markiem i świetnie mi się jeździło - żałuję, że nie robiłam u niego całego kursu... Bardzo pozytywny człowiek, pomógł mi zbudować pewność siebie przed egzaminem, na który poszłam prosto z jazdy i który zdałam :) Polecam wszystkim, którzy mają możliwość, robienie u niego kursu, a osobom, takim jak ja - spoza Oświęcimia, przynajmniej dokupienie sobie jazd przed egzaminem.

Helena Dębecka, Jaworzno

Wiele razy podchodziłam do egzaminu praktycznego wcześniej ucząc się w Elka i 3 razy nie zdałam. Zadzwoniłam do P. Marka i zaczęłam z nim jeździć i za pierwszym razem zdałam. Wszystkim polecam P. Marka. Bardzo spokojny i sympatyczny Pan. Nie pozwoli zapisać się na egzamin do puki nie będzie widział, że umiesz jeździć i sobie poradzisz. więc wszystkim polecam P. Marka.

Ilona Jung, Oświęcim

Polecam jazdę u Pana Marka. Świetnie mnie przygotował do egzaminów, dzięki jego cierpliwości nauczyłam się bardzo dobrze jeździć. Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem. Bardzo dziękuję Panie Marku.

Joanna Jarnot, Poręba Wielka

Wybrałam tę szkołę czytając opinie takie jak ta, więc i ja muszę coś od siebie dorzucić. Zarówno ja, jak i mój instruktor od razu wiedzieliśmy, że wrodzonego talentu "do kierownicy" to ja nie mam i lekko nie będzie. Teraz jestem już po zdanym w pierwszym podejściu egzaminie. Zdałam nie dlatego, że mi się udało, tylko, jak mówił P. Marek, bo potrafię...POZDRAWIAM,DZIĘKUJĘ.

Małgorzata Stanula, Oświęcim

Polecam pana Marka każdemu kto ma problem ze zdaniem prawa jazdy, jest fachowcem w swojej dziedzinie i robi to z czystej pasji. Jeszcze raz dziękuje za przygotowanie do egzaminu który zakończył się sukcesem.

Dawid Walczak, Andrychów

Do Pana Marka zdecydowałam się przyjść na jazdy po pierwszym niezdanym egzaminie i wtedy dowiedziałam się jak bardzo byłam nieprzygotowana. Przez 4 godziny nauczyłam się więcej niż podczas 30-godzinnego kursu, co oczywiście zaowocowało pozytywnym wynikiem :) Zdecydowanie polecam!

Angelika Szczęśniewska, Chrzanów

Miałam kilka nieudanych podejść do egzaminu praktycznego i zbliżał się kolejny termin, do którego byłam bardzo sceptycznie nastawiona. Jednak po niecałych trzech godzinach (jako, że było to tuż przed egzaminem) u Pana Marka, nauczyłam się wielu nowych rzeczy, których nie nauczyłam się przez 30 godzin w innym ośrodku i to już wystarczyło, by zdać egzamin. Szczerze żałuję, że przy wyborze ośrodka szkoleniowego nie została mi polecona właśnie ta szkoła, bo może stres przed egzaminem byłby mniejszy, jak i mniej prób byłoby koniecznych (a zapewne tylko jedna by wystarczyła) do zaliczenia go pozytywnie. ;) Polecam najserdeczniej!

Izabela Smyrak, Tenczynek

Teoria za pierwszym i praktyka za pierwszym. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminów. Wyniki mówią same za siebie :)!

Grzegorz Dyczek, Oświęcim

Bardzo polecam naukę jazdy z Panem Markiem! Jest opanowanym i cierpliwym człowiekiem. Pan Marek ma duże poczucie humoru, co wpływa na pozytywny i swobodny klimat podczas jazdy. Uczy wszystkiego bardzo precyzyjnie i nie odpuszcza do momentu, aż nie opanuje się w pełni jazdy. Dużym atutem jest to, że znajduje czas na jazdę nie tylko po mieście, ale również w okolicach Oświęcimia. Jazda z nim to czysta przyjemność. Najlepszy instruktor!

Martyna Kościelnik, Oświęcim

Serdecznie dziękuję Panu Markowi za solidne przygotowanie do egzaminu praktycznego, które zaowocowało jego pozytywnym wynikiem.
Pan Marek to nie tylko wspaniały instruktor, ale i doskonały pedagog.
Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam :-)

Magda Jakóbik, Alwernia

Jestem ogromnie wdzięczna Panu Markowi za trud włożony w przygotowanie mnie do egzaminu praktycznego. Gdyby nie jego cenne wskazówki dotyczące m.in. jazdy po łuku, musiałabym wciąż szukać wolnych terminów na egzamin w MORDzie. Trasa egzaminacyjna nie była dla mnie żadnym nowym zaskoczeniem, gdyż na zajęciach miałam możliwość "zwiedzić" różne miejsca w Oświęcimiu. Pan Marek to zdecydowanie najlepszy instruktor jazdy, oddany i rzetelnie przygotowujący do egzaminu.

Magdalena Grzymek, Jaworzno

Serdecznie polecam pana Marka! Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem ;)

Weronika Pacyna, Poręba Wielka

Serdecznie polecam naukę jazdy u profesjonalnego Pana Marka, ma dar przekazywania wiedzy i potrafi wytłumaczyć każde wątpliwości, zwracał uwagę na błędy, które popełniałam i zachowywał przy tym anielską cierpliwość. Jak najbardziej polecam wszystkim przyszłym kierowcom. Pozdrawiam

Dominika Puchaczewska, Chrzanów

Pana Marka poleciła mi moja koleżanka , i jak się okazało to był dobry wybór!!
19.07.2018 nie zapomniana dla mnie data.
Jeśli masz problem ze zdaniem prawka to z całego serca polecam pana Marka:)
Jeszcze raz panie Marku dziękuję za wspólne jazdy i przygotowanie do egzaminu :)

Karolina Piwowarczyk , Regulice

Głęboki ukłon wraz z gorącym podziękowaniem w stronę Marka! Marek jest prawdziwym nauczycielem od serca - takim, któremu rzeczywiście zależy, który traktuje swoją pracę sumiennie a kursanta jak jednostkę o indywidualnych problemach i umiejętnościach.

Raz jeszcze szczerze dziękuję za ten przemiło spędzony czas i wspaniałą przygodę jaką okazała się (a czego zupełnie się nie spodziewałam!) nauka jazdy pod pieczą Marka :)

P.S.
Egzamin zdany za pierwszym razem!

Paulina Krupska, Oświęcim

Praktyka zdana za 1 razem. Pan Marek to fachowiec i po prostu spoko gość. Można z nim pogadać, można z nim pomilczeć. Ale przede wszystkim potrafi nauczyć dobrych nawyków i oduczyć złych. Kiedy się stresowałem, potrafił jakoś tak zrobić ,że po chwili się uspokajałem. Jak wiadomo im się człowiek bardziej stresuję tym chaotyczniej potrafi robić różne rzeczy. Ja tak miałem ze zmianą biegów. Dzięki Panu Markowi zmiana biegów nawet w stresującej sytuacji stawała się coraz łatwiejsza. Po około 8-10 godzinach u Pana Marka zacząłem się czuć pewnie za kierownicą, a potem zdarzały mi się już tylko drobne błędy. Podsumowując gorąco polecam Pana Marka. A i nie zapomnijcie wypić melisy, tak się wydaje ale jednak trochę uspokaja.

Konrad Psuj, Trzebinia

Po kilku negatywnych egzaminach znalazłam numer do Pana Marka, umówiłam się na kilka jazd i po ponad roku odkąd zaczęłam uczęszczać na wykłady udało mi się zdać. Gorąco polecam, gdyby nie Pan Marek pewnie dalej męczyłabym się z tym. Serdecznie dziękuje za trud włożony w moją naukę :)

Justyna Gnojek, Klecza Dolna

Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z kursu. 30 godzin tak jak zapewniał Pan Marek, w zupełności wystarczyło do zdania teorii jak i praktyki za pierwszym razem. Polecam każdemu, kto chce nie tylko dobrze zdać egzamin, ale i być przygotowanym na jazdę przez resztę życia.

Paweł Olma, Oświęcim

Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem, a to wszytko dzięki wspaniałej nauce u P. Marka. Gorąco polecam wszystkim !

Kamil Piwowarski, Oświęcim

Długo zwlekałam z robieniem kursu prawa jazdy... Zawsze bałam się, że nie podołam, że logistycznie nie dam rady, mając 2 dzieci. Dzięki Markowi uwierzyłam, że po 40-tce można się nauczyć jeździć autem i to z jakim efektem! Teoria za pierwszym razem, praktyka za drugim. Dla mnie to ogromny sukces. Cierpliwość i determinacja tego wspaniałego instruktora poskutkowała zdanynmi egzaminami. Każdemu polecam tego fantasycznego instruktora!!!

Anna Nikiel-Filapek, Międzybrodzie Bialskie

Jeśli szukacie instruktora, który sprawi, że jazda samochodem będzie prawdziwą przyjemnością to serdecznie polecam Pana Marka. Zajęcia z teorii były bardzo ciekawe i bardzo ułatwiły mi, rozwiązywanie testów i zdanie teorii za pierwszym razem. Nauka jazdy to czysta przyjemność. Pan Marek jest wymagający, ale też bardzo cierpliwy. Już nie mogę doczekać się, kiedy odbiorę moje prawko i siądę za kierownicą:)

Marta Daczyńska, Oświęcim

Bardzo polecam, egzamin praktyczny zdany za pierwszym podejściem.

Łukasz Jarosz, Oświęcim

Polecam p.Marka Wojasa zdałam teorie za 2 a praktyczny 1 dziękuję za naukę Pozdrawiam.

Klaudia Pająk, Wieprz

Polecam instruktora Marka Wojas.
Indywidualne i pełne profesjonalizmu podejście do przyszłych kierowców, świetna atmosfera, praktycznie przygotowany plan jazd kursanta owocuje zdanymi egzaminami, którego po tylko 3h! sam mogłem doświadczyć. Pozdrawiam

Łukasz Solarz, Jaworzno

Serdecznie polecamy szkołę jazdy „ Skilium " w Oświęcimiu. Pan Marek jest cierpliwym i wyrozumiałym instruktorem. Potrafi doskonale tłumaczyć. Cechuje go indywidualne podejście do każdego kursanta. Prowadzone przez niego zajęcia z teorii są zrozumiałe i przedstawione w interesujący sposób.

Natalia Bojda Jawiszowice i Justyna Pałasz Oświęcim

Serdecznie polecam naukę jazdy u Pana Marka, który jest wspaniałym i bardzo dobrym instruktorem. Potrafi indywidualnie podejść do każdego ze swoich kursantów. Nauczy Cię tego co w innych ośrodkach Cię nie nauczyli, jest cierpliwy i wyrozumiały. Podsumowując każdy, kto myśli ze nie zda egzaminu praktycznego bo je kilka razy nie zdał, niech się zapisze do Pana Marka, bo na pewno go zda. Polecam szkołę SKILIUM i jego instruktora Pana Marka, bo naprawdę warto, jeśli się chce zdać prawo jazdy !

Otylia Jarzmik, Libiąż

Serdecznie polecam Pana Marka, pierwszy raz spotkałam się z tak zaangażowanym w swoją pracę instruktorem. Przede wszystkim Pan Marek jest instruktorem z powołania dlatego też swoją pracę wykonuje zawsze na 100%. Każdemu kto chce zdać prawo jazdy życzę spotkania na swojej drodze Pana Marka. Wiedza, doświadczenie, cierpliwość i poczucie humoru instruktora zawsze zaowocuje wynikiem pozytywnym egzaminu. Polecam i POZDRAWIAM! ;)

Ewa Piwowarczyk, Kęty

Wyjątkowy instruktor. Po 5 godzinach jazd. Za pierwszym razem zdałem egzamin w mieście, którego nie znam. Nawet egzaminator był zdziwiony, że tak dobrze jeżdżę. Zdecydowanie polecam.

Jakub Torz-Gajewski, Chrzanów

Nieważne, czy traficie tu na kurs, czy po kolejnym nieudanym podejściu do praktyki - po ponad roku od zdania egzaminu (dzięki Panu Markowi za pierwszym razem!) możemy śmiało powiedzieć, że Pan Marek uczyni z Was prawdziwych kierowców. Świadomych i czerpiących przyjemność z jazdy. Godziny wyjeżdżone z Panem Markiem upływają w przyjaznej atmosferze, a jego niezachwiana wiara w sukces kursanta sprawia, że posiadanie prawa jazdy szybko staje się faktem. Serdecznie pozdrawiamy i polecamy każdemu! :)

Marysia Palus, Oświęcim i Patrycja Śmieja, Dankowice :)

POLECAM każdemu!!! Pan Marek jest świetnym instruktorem! Kurs robiłam w innym ośrodku, a po jego zakończeniu parokrotnie podchodziłam do egzaminu za każdym razem oblewając. Wiedziałam, że moje umiejętności po kursie są niewystarczające, więc dokupowałam godziny przed każdym kolejnym podejściem, a wcale nie czułam że idę do przodu czy, że jestem lepiej przygotowana. Stwierdziłam w końcu że muszę coś zmienić i szukając pomocy w internecie trafiłam na tą stronę i znalazłam to czego szukałam. Pomimo, iż miałam do przebycia niemało kilometrów zdecydowałam się na dokupienie jazd doszkalających u Pana Marka i nie żałuję bo przygotował mnie do egzaminu pod każdym względem tak, że zdałam bez problemu! Pan Marek w parę godzin nauczył mnie tego, czego nie nauczyłam się przez cały kurs. Naprostował moje złe nawyki jednocześnie ucząc nowych ułatwiających jazdę samochodem. Dodał mi wiary w siebie! Pokazał mi wszelkie "pułapki" w Oświęcimiu, a co najważniejsze sprawił, że po raz pierwszy podchodząc do egzaminu czułam, że jestem przygotowana i mogę go zdać bo w końcu posiadam jakieś umiejętności. Ponadto Pan Marek jest człowiekiem z dużym poczuciem humoru co sprawia, że jazdy z nim są bezstresowe, a nauka upływa w miłej atmosferze. Dziękuję Panie Marku za wszystko czego Pan mnie nauczył, a wszystkim niezdecydowanym, sfrustrowanym, wątpiącym w siebie lub wybierającym się na kurs polecam SKILIUM Pana Marka Wojasa bo to GWARANCJA sukcesu!!!

Andzelika Nowakowska z Andrychowa

Polecam Pana Marka, świetne przygotowanie do egzaminu praktycznego, miła atmosfera w trakcie jazdy, szczerze polecam każdemu!

Patryk Gworek, Oświęcim

Szczerze polecam Pana Marka. Wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem. Dziękuję za solidne przygotowanie do nich.

Tomasz Heród, Oświęcim

Polecam Pana Marka w 100%. Po nieudanym pierwszym egzaminie postanowiłem spotkać się z Panem Markiem kilka razy, co przyniosło efekty i zdany egzamin. Przez te parę godzin Pan Marek pokazał mi wszystkie pułapki, których nie pokazano mi przez 30 godzin w innej szkole. Dziękuje bardzo! :)

Sebastian Ciastoń, Chrzanów

Pan Marek najlepszy instruktor na świecie! Po nie udanym egzaminie trafiłam do Pana Marka i już po kilku godzinach wyjeżdżonych z Nim czułam się pewniej za kierownicą! Bardzo miły, sympatyczny człowiek, posiada bardzo duża wiedzę i ma super podejście do kursanta! Tak po kilku godzinach jazd zdałam dziś egzamin za pierwszym razem! Jeszcze raz szczerze dziękuję Panie Marku! I polecam wszystkim, którzy w siebie zwątpili!

Marta Kolczak, Jaworzno

Polecam pana Marka całym serduchem. Zdałam teorie za pierwszym i jazdy za drugim (oczywiście przez swoją głupotę ;) ). Pan Marek jest doskonałym nauczycielem. Polecam wszystkim, którzy się wahają kogo wybrać. Pan Marek jest strzałem w 10!

Roksana Bryłka, Oświęcim

Jeżeli marzysz o prawie jazdy...
Jeżeli nie wierzysz, że to może się udać....
Jeżeli zwątpili w Ciebie wszyscy instruktorzy w okolicy...
Jeżeli próbowałeś tyle razy, że w MORD-orze na sam Twój widok piszą "Negatywny"...

DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Uparty, jak mało kto.
Jak się uprze, że Cię nauczy - to Cię nauczy.

Cierpliwy, jak mało kto.
Jak się uprze, że Cię nauczy - to Cię nauczy.

Spokojny i opanowany, jak mało kto.
Jak się uprze, że Cię nauczy - to Cię nauczy.

Marek Wojas jest po prostu SKUTECZNY.

PS. Tak, zdałam wczoraj bez problemu. No uparł się... i nie miałam wyjścia! ;)

A tak już całkiem poważnie. Za te wszystkie przejechane kilometry, godziny rozrywki intelektualnej, ciekawych rozmów o życiu, zaszczepienie bakcyla do jazdy i ogrom dobrej wiedzy, której nie podano by mi na takim fajnym poziomie nigdzie indziej... przyjmij moje szczere DZIĘKUJĘ.

Ewelina Wojtunik-Balon, Oświęcim

Pan Marek to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Posiada szeroką wiedzę na temat infrastruktury miasta, dokładnie analizuje miejsca trudne. Świetnie uczy również techniki jazdy, ale najważniejsze dla mnie okazało się jego nastawienie, które pozwoliło mi przełamać się psychicznie i zaliczyć egzamin już po kilku godzinach jazdy w SKILIUM.

Kamil Więcek, Sosnowiec

Serdecznie polecam szkołę Pana Marka. Ze spokojem tłumaczył wszystko o co zapytałam. Dobrze przygotował mnie do egzaminu praktycznego a na egzaminie państwowym drogi i pułapki nie były mi straszne, gdyż Pan Marek pokazał mi je wszystkie. Nauki jazdy przebiegały bezstresowo i w miłej atmosferze. Jeśli nie wiesz gdzie iść a czytasz tę opinię nie zastanawiaj się ani chwili tylko zadzwoń do Pana Marka i umów się na pierwsze wykłady ! :D

Katarzyna Mętel, Oświęcim

Pan Marek nie jest instruktorem... Jest aniołem, który zszedł na Ziemię, żeby pomagać takim zbłądzonym duszom jak ja. Dziesięć lat temu zrobiłam kurs na prawo jazdy, a także podeszłam do trzech egzaminów. Wszystkie oblałam na łuku, nawet nie wyjeżdżając na miasto. Tamten instruktor starał się nauczyć mnie jeździć tak, jak potrafił, choć przyznam, że czasami jego metody nauki były przesadnie skomplikowane i generowały olbrzymi stres. Nie potrafiłam pokonać zdenerwowania i blokady psychicznej, jakie wiązały się dla mnie z jazdą samochodem i egzaminem praktycznym. Wyjeździłam ponad 30 godzin, a czułam, że nie potrafię jeździć. Przez dziesięć lat myślałam, że nigdy nie będę kierowcą i muszę chyba po prostu odpuścić ten temat. W tym roku postanowiłam wziąć się w garść i podejść do tej przygody ponownie. Na szczęście trafiłam na pana Marka. Sprawił, że w ciągu 30 godzin jazdy wyzbyłam się zupełnie lęku przez jeżdżeniem i egzaminem, a nawet więcej - pokochałam jazdę samochodem. Wszystko nagle stało się proste i przyjemne. Znienawidzony wcześniej łuk wydał mi się teraz dziecinnie prosty i na egzaminie wykonałam go perfekcyjnie i zupełnie bez stresu! Podobnie ruszanie na wzniesieniu, które wcześniej spędzało mi sen z powiek. Podczas jazdy po mieście nie byłam nigdzie, gdzie nie byłabym z panem Markiem podczas nauki. Dodatkowo miałam bardzo stresującą sytuację na skrzyżowaniu ze światłami (plac Kościuszki, każdy kursant z Oświęcimia je zna). Zachowałam jednak zimną krew i udało mi się wyjść cało z tej sytuacji. Zdałam egzamin za pierwszym podejściem (nie licząc oczywiście tamtych trzech sprzed dziesięciu lat). Podsumowując: każdy, kto myśli, że nigdy nie zda egzaminu na prawo jazdy, powinien od razu udać się do pana Marka! Już w ciągu pierwszych godzin nauki sprawi, że każdy, nawet najbardziej oporny kursant, zmieni swoje myślenie, przestanie się stresować, a zacznie czerpać z jazdy samochodem autentyczną przyjemność! Naprawdę polecam szkołę jazdy SKILIUM i pana Marka Wojasa!!!

Anita Olejniczak, Chełmek

Polecam naukę u Pana Marka, to bardzo dobry instruktor. W krótkim czasie potrafi nadrobić z nami zaległości, które wynosimy z innych ośrodków! Świetnie przygotowuje do egzaminu!

Mateusz Bednarczyk, Alwernia

W 100℅ mogę polecić szkołę Pana Marka, to świetny i wyrozumiały instruktor. Pokaże Ci wszystkie możliwe pułapki i zabierze w miejsca, które uwielbiają egzaminatorzy. Pan Marek jest po prostu bardzo dobry w tym co robi dzięki niemu egzamin praktyczny nie będzie Ci straszny ;)

Klaudia Żmuda, Oświęcim

Polecam jazdę u Pana Marka. Potrafi wytłumaczyć i bardzo dobrze przygotować do egzaminu praktycznego :) Bardzo miła atmosfera podczas jazdy :) Dzięki Panu Markowi zdałem za Pierwszym razem :D to była fajna przygoda.

Dariusz Markowicz, Skawina

Info o Panu Marku dostałem od Miłosza W. Dzięki paru godzinom jazdy w Jego L'ce moja pewność siebie na drodze wzrosła x1000. Pan Marek gwarantuje zdany egzamin. Polecam i pozdrawiam.

Kacper Cienkosz, Bielany

Pana Marka poleciła mi koleżanka i to był strzał w dziesiątke. Ten instruktor wie jak przekazać wiedze, a do tego fajny miły człowiek, z którym można pogadać na każdy temat. Serdecznie polecam:)

Luiza Głownia z Bolęcina

Przez 10 godzin jazd nauczyłam się więcej niż po odbyciu całego kursu w innym ośrodku. Pan Marek pokazał mi wszystkie pułapki, na które mogą złapać się kursanci podczas egzaminu. Efektem jest egzamin zdany za pierwszym razem:)

Agata Kaźmierczak, Jaworzno

Kiedyś zostało mi zabrane Prawo Jazdy. Nie jeździłem ponad 10 lat. Nie musiałem robić całego kursu, tylko albo aż zdać egzamin. Pana Marka poleciła mi moja córka, która też korzystała z jego usług. Po 11 godz. nauki jazdy egzamin praktyczny zdałem bezbłędnie. Egzaminator chciał mnie zniszczyć, ale dzięki profesjonalnemu przygotowaniu do egzaminu przez Pana Marka zdałem za pierwszym razem. Miła atmosfera, ogromna wiedza instruktora, elastyczne godz. nauki, przyjazd i odwóz pod dom, doskonała znajomość tras egzaminacyjnych, dokładna analiza "trudnych miejsc", psychiczne nastawienie i wiele innych pozytywów. Jeżeli chcesz zdać egzamin szybko i bezstresowo, to tylko do SKILIUM, do Pana Marka. Pozdrawiam.

Bogdan Kachniarz z Gromca

Gorąco polecam szkołę jazdy Panna Marka. Dodatkowe 10 godzin nauczyły mnie więcej niż cały kurs w innej szkole. Dzięki cennym wskazówkom poznałam różne pułapki, które czyhają na kursantów podczas egzaminu. Pomogły mi one zdać egzamin za pierwszym razem.

Agnieszka Falkowska, Olkusz

Jeśli ktoś ma cię dobrze nauczyć jazdy samochodem to tylko Pan Marek. Miałam problemy z prowadzeniem samochodu ale dzięki Panu Markowi udało mi się je zniwelować a nawet cieszyć z dobrej jazdy :) Ma genialne podejście do kursantów, wprowadza dobrą atmosferę i też świetnie uczy, bardzo rzetelnie dba o terminy nauk więc jak najbardziej polecam. Zdanie prawa jazdy gwarantowane! :D

Anna Ogiegło, Brzeszcze

Polecam serdecznie naukę jazdy u Pana Marka. Mila atmosfera podczas jazd oraz zaangażowanie w to co robisz. Oczywiście zdane za pierwszym razem teoria jak i praktyka. Nawet egzaminator stwierdził ze jazda jest bezbłędna i nie ma się do czego przyczepić :) teraz jeżdżę swoim autkiem i nawet nie znane mi skrzyżowania w różnych miastach nie są mi straszne :) (prawko zdane w maju) pozdrawiam wszystkich którzy chcą zacząć się uczyć i polecam z całego serca Pana Marka.

Klaudia Sanak, Oświęcim

Polecam wszystkim, którzy chcą zdać za pierwszym razem!!! Co tu dużo pisać...indywidualne podejście do każdego kursanta, świetne przygotowanie, miła atmosfera podczas jazd. Pozdrawiam najlepszego instruktora jakiego miałam czyli Marka :)

Urszula Szczerbowska, Oświęcim

Blisko dwa lata przerwy od jazdy samochodem, 5 niezdanych egzaminów praktycznych. Postanowiłem podejść raz kolejny, tym razem biorąc jazdy u Pana Marka (8h tydzień przed egzaminem) iiiii zdane bez zastrzeżeń! Polecam i dziękuję za szybkie i konkretne przygotowanie do egzaminu.

Mikołaj Ligenza, Oświęcim

Bardzo gorąco polecam pana Marka. Jak nikt inny nauczy jazdy i panowania nad samochodem. Jest świetnym nauczycielem i sympatycznym człowiekiem. Każda godzina jazdy była nauką, pokazał mi trasy i pułapki dzięki którym byłam gotowa na egzamin. Panu Markowi poza świetnym przygotowaniem zawdzięczam również ogromne wsparcie i fakt że zawsze mogłam na niego liczyć. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dziękuje bardzo za każdą jazdę, naukę i dobre słowo!;)

Klaudia Dziedzic, Grojec

Pana Marka poleciła mi siostra, która kilka lat temu zdała prawo jazdy. Teraz wiem, że lepszego instruktora wybrać nie mogłyśmy! Pan Marek nauczył mnie jazdy samochodem od kompletnych podstaw oraz sprawił, że stała się ona dla mnie ogromną przyjemnością. Dodatkowo do egzaminu praktycznego byłam przygotowywana także pod kątem psychicznym, aby jazda z żadnym egzaminatorem nie była mi straszna.

ZARÓWNO EGZAMIN TEORETYCZNY, JAK I PRAKTYCZNY ZDAŁAM ZA 1 RAZEM!

Pana Marka cechuje ogromne zaangażowanie, indywidualne podejście do każdego kursanta, cierpliwość i wytrwałość, aby najbardziej opornego kursanta nauczyć poprawnej jazdy, czego jestem najlepszym przykładem. To właśnie Pan Marek ze mnie, czyli osoby, która nigdy wcześniej "nie siedziała za kółkiem" zrobił kierowcę. Teraz nie mogę się doczekać, kiedy będę jeździć własnym samochodem. Dodatkowy plus kursu u Pana Marka to przyjeżdżanie po kursanta i odwożenie go pod sam dom oraz elastyczne godziny jazdy i dostosowywanie ich do wolnego czasu kursantów.

OBIE Z SIOSTRĄ GORĄCO POLECAMY PANA MARKA!!!

Natalia i Jola Frączek, Brzeszcze

Świetny instruktor. Pan Marek nauczył mnie nie tylko jeździć, ale także zachować spokój za kierownicą. Do tego miła atmosfera w czasie jazdy. Efekt - wszystko zdane za pierwszym razem. Z czystym sumieniem polecam.

Radosław Dindorf, Oświęcim

Z całego serca polecam Pana Marka. Trafiłam do niego z ośrodka z Jaworzna, przekonana, że potrafię jeździć. Bardzo szybko zostałam uświadomiona i wyciągnięta z błędu. Jak się okazało, nic nie umiałam, a Oświęcimia wcale nie znałam. Po 10 godzinach nauczyłam się wszystkiego od podstaw, łącznie z zastąpieniem starych, złych nawyków nowymi. Zrozumiałam, że szczegóły są bardzo ważne, nawet to, w jaki sposób zmieniasz biegi. Poszłam na egzamin niepewna, jednak bardzo szybko okazało się, że niepotrzebnie. Otrzymałam wynik pozytywny, bez żadnego problemu, a egzamin był dla mnie czystą przyjemnością. Gdybym drugi raz miała zadecydować, to bez najmniejszych dylematów wybrałabym ośrodek Pana Marka od samego początku. Wiem, że nie byłoby to łatwe, w moim przypadku przez dojazdy, ale z pewnością byłoby warto! :)

Karolinka Maj, Jaworzno

Zdecydowanie polecam Pana Marka, wie gdzie zabierać kursantów i bardzo dobrze tłumaczy oraz jest wymagający. Polecam 100%.

Kamil Janik, Wilamowice

Polecamy Pana Marka, super instruktor. Jazda z Panem Markiem przebiega bezstresowo, bardzo miła, ciepła atmosfera. Cierpliwy i wyrozumiały, można wyliczać same pozytywne cechy, uśmiechnięty, sympatyczny. Polecamy wspaniałego instruktora.

Pozdrawiamy, Milena i Jola Raszkowska :) Ruda Śląska

Z całego serca polecam szkole nauki jazdy "SKILIUM". Egzamin zdałam już jakiś czas temu (teorię jak i jazdę za pierwszym razem). Szczerze powiem ze egzaminator był bardzo zdziwiony ze po 30 godzinach nauki można tak świetnie jeździć, a to jest tylko i wyłącznie zasługa przeuroczego pana Marka :) lepiej nie mogłam trafić. Jeżeli zastanawiacie się czy wybrać tę szkołę czy inną to naprawdę tracicie tylko czas.

Kinga Starzec, Brzeszcze

Gorąco polecam ! Egzamin zdany za pierwszym razem :)

Anita Stefańska, Oświęcim

W 100% polecam naukę jazdy u Pana Marka! Wspaniały instruktor, który w bardzo klarowny sposób przekazuje ogromną wiedzę. Po jazdach z Panem Markiem, kursant jest na prawdę świetnie przygotowany do egzaminu. Pomimo iż wcześniej uczyłam się jeździć w najlepszej, według rankingów, szkole w Katowicach, okazało się, że bardzo wielu rzeczy mnie nie nauczono lub nauczono źle. Na szczęście trafiłam do Pana Marka, który właściwie nauczył mnie jeździć na nowo ;) Egzamin po jazdach u Pana Marka oczywiście zdany za pierwszym razem :) Ogromnie polecam!

Sandra Uszok, Katowice

Witam polecam pana Marka świetnie uczy i ma duże poczucie humoru co pomaga rozładować stres i strach podczas nauki jazdy .... ja już odebrałam prawko czas na was tylko do Marka pozdrawiam.

Anita Woźniak, Oświęcim

Z czystym sumieniem Polecam Pana Marka !!! wszystkim, którzy chcą zdobyć prawo jazdy i zostać świetnym kierowcą!!!:) Zdałam za drugim razem. I uważam, że to najlepszy Instruktor pod słońcem . Bardzo dziękuję !!! I chce jeszcze dodać, że jest zrozumiałym cierpliwym i z poczuciem humoru Instruktorem. Przekazał mi wiedzę, nauczył opanowania oraz jak zachować się na drodze w każdej sytuacji .. , Dziękuję również za pedagogiczne podejście, a przede wszystkim za jego profesjonalizm i cenne wskazówki, które pomogły mi zdać egzamin na prawo jazdy!!!:) Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam!!!! :)

Kamila Wawro, Brzezinka

Polecam ośrodek szkoleniowy SKILIUM!. Po wypadku samochodowym bałam się wsiąść za kierownicę. Pan Marek pokazał mi, że jazda jest przyjemna i sprawia radość. Pokazał Oświęcim i okolice z innej strony oraz pułapki, w które mogę wjechać. Nawet gdy chciałam zrezygnować, bo za pierwszym razem nie zdałam, Pan Marek postawił mnie na nogi słowami "Trzeba w Siebie wierzyć, spróbuj jeszcze raz". Dzięki jego złotej cierpliwości i dobrym radom mogę z dumą powiedzieć, iż zdobyłam prawo jazdy. Za drugim razem przez stres, ale jest! Naprawdę bardzo polecam kursy u Pana Marka, jazda z nim staje się łatwa i w miłej atmosferze. Do egzaminu teoretycznego i praktycznego zostałam przygotowana perfekcyjnie.

Iwona Sak, Oświęcim

Polecam Pana Marka, świetnie tłumaczy i efekty są od razu. W innej szkole nie nauczyli mnie nic, u Pana Marka wystarczyło 7 godzin i prawo jazdy zdane. Naprawdę polecam bo warto i jeszcze raz Panu bardzo dziękuje.

Marcin Pietrzyk, Bieruń

Polecam, doskonała nauka w każdym calu. Po lekcjach u Pana Marka, zdana praktyka od ręki 😉

Paulina Wanat, Oświęcim

Serdecznie polecam Pana Marka jako instruktora!!! Człowiek z indywidualnym podejściem do kursanta! zmęczona, zniechęcona, zniesmaczona inną górującą w Oświęcimiu "szkółką" jazdy, razem z koleżanką postanowiłyśmy się zapisać na "jazdy dodatkowe", do Pana Marka. Wtedy przekonałam się, że mimo ukończonego kursu gdzie indziej, faktycznie Oświęcimia nie znam! Dzięki Markowi udało mi się zdać kurs za 1 razem!!!!!! Moje marzenie spełniło się!!! Indywidualne podejście, spokojne tłumaczenie krok po kroku techniki jazdy, miła atmosfera podczas kursu, dowóz/odwóz Kursanta na miejsce zamieszkania, elastyczne godziny - nie miałam takiej sytuacji by Markowi moja godzina, gdzie mogę jeździć nie pasowała - oto kilka przykładów dla których warto się zapisać do Marka!!!!!!!!!!! Marek jak to mówi Monia, spadłeś Nam z Nieba ;-) Dziękuję za wszystko!!!!!!!!!!!!!

Klaudia Pietrzyk, Oświęcim

Teoria zdana za pierwszym i praktyka też za pierwszym, Pan Marek naprawdę dobrze przygotował mnie nie tylko do egzaminów ale też do jazdy na co dzień! Polecam!

Dominik Jarnot, Oświęcim

Polecam gorąco Pana Marka, świetny i miły instruktor jazdy. Teoria i Praktyka za pierwszym !

Damian Żmuda, Oświęcim

Serdecznie polecam naukę jazdy w tej szkole! Po kursie w innej szkole jazdy czułam się zupełnie nie przygotowana do egzaminu praktycznego. Postanowiłam wykupić dodatkowe lekcje u Pana Marka. Już po kilku godzinach jazdy właśnie z Nim wiedziałam, że wybrałam właściwy ośrodek. Widać, że Pan Marek to instruktor z prawdziwego powołania a nie jak śmiem twierdzić reszta z przypadku. Pan Marek jest osobą bardzo cierpliwą, lekcje mijają w miłej atmosferze. Jeszcze raz dziękuję Panie Marku za świetne przygotowanie do egzaminu bo to właśnie dzięki Panu zdałam egzamin bezbłędnie i bezstresowo, a to świadczy tylko o tym, że jest Pan najlepszym instruktorem jakiego można mieć. Polecam serdecznie!

Karolina Chudy ,Zator

Zanim poznałam Marka straciłam i pieniądze i czas w innym ośrodku, a potem oblałam egzamin na drodze. Po kilku jazdach zrozumiałam, że Marek spadł mi z nieba i nie znam lepszego instruktora. Dla mnie to po prostu Mistrz - z niczego zrobi coś! Atmosfera w aucie była rodzinna i tak naprawdę kiedy kończyła się jazda, mnie było smutno... Do egzaminu podchodziłam na luzie i ani przez chwilę nie wątpiłam, że go zdam:) Po prostu rozkwitłam i jazda nie jest dla mnie karą ale przyjemnością!

Jeśli nie czujesz się pewnie za kierownicą i na dodatek nie masz wiary w siebie, nie wahaj się tylko dwoń a nie pożałujesz!

Marek - jeszcze raz dziękuję Ci za wszystko - jesteś po prostu Aniołem, który sprowadził mnie na prostą drogę! Teraz mam i prawo jazdy i Przyjaciela :)

Monika Gruszka z Chełmka

Kilka godzin i miasto poznane! Pan Marek perferkcyjnie pokazał "haczyki"oświęcimskich dróg i podpowiedział, jak jeździć lepiej - egzamin zdany za pierwszym razem, a prawo jazdy wróciło do mnie :)

Agnieszka Koziana, Kraków

Wszystko dobre, co się szybko kończy... ;) Wielkie dzięki za super atmosferę i podejście, wsparcie, a przede wszystkim naukę! Myślałam, że nie nadaje się na kierowcę, a jednak! Przekazujesz swoje doświadczenie oraz wiedzę dokładnie i jasno, a Twoja cierpliwość dla "rozważań kandydata na kierowcę" zasługuje na medal! ;) Dziękuję bardzo za pomoc!

Basia Koziana, Kraków

Polecam Pana Marka pod każdym względem czy teoretycznym czy praktycznym, doskonale tłumaczy, jest cierpliwy, wyrozumiały, ma idealne podejście do wystraszonego kursanta. Po nie zdanych egzaminach zmieniłam ośrodek szkolenia na SKILIUM i nie żałuję, po wyjeżdżeniu 6 dodatkowych godzin zdałam bez najmniejszego problemu. Jeszcze raz gorąco polecam, pełen profesjonalizm.

Magda Szymańska, Brzeszcze

Witam polecam jak najbardziej Pana MARKA nikt tak jak on nie pokaże jazdy po Oświęcimiu jak P. Marek. Dokupiłem u niego 6h i zdany egzamin praktyczny za 1 razem. Tłumaczenie zasad jazdy jest perfekt tylko trzeba słuchać z uwagą. Panie Marku jeszcze raz DZIEKUJĘ POOOOOOLECAMMMM

Daniel Możuch, Skawina

Teoria i praktyka za pierwszym razem, mogę z czystym sumieniem polecić Pana Marka jako instruktora jazdy.

Wojciech Czubała, Żory

Świetne podejście do kursanta, cierpliwość same poztywne cechy. Pan Marek jest doskonałym instruktorem. Dzięki takiemu przygotowaniu zdałam za drugim podejściem z czego z całego serca dziękuję : ) Polecam wszystkim.

Natalia Góralczyk , Krzeszowice

Profesjonalne podejście do kursanta, cierpliwość i wyrozumiałość, a ponadto miła atmosfera motywują do nauki od podstaw, jaki i do doskonalenia umiejętności za kółkiem, a co za tym idzie dobre przygotowanie do egzaminu praktycznego!!! Jak najbardziej polecam !!!

Kacper Sulka, Oświęcim

Gorąco polecam Pana Marka, świetny instruktor :)
Oczywiście teoria jak i praktykę zdałam za pierwszym razem :D
POZDRAWIAM

Agnieszka Chacuś, Gorzów

Instruktor pierwsza klasa! 5,5h wystarczyło aby zdać egzamin bezbłędnie po 7 latach przerwy. Nauka w miłej i przyjemnej atmosferze. Goraco polecam! Pozdrowienia dla Pana Marka!

Łukasz Koczkodaj, Kraków

Świetny instruktor. Spędziliśmy z nim razem z moim kolegą, który też zdawał, raptem kilka godzin po 7 letniej przerwie i zdaliśmy za pierwszym razem. A tak naprawdę dopiero z naszym instruktorem pierwszy raz jeździliśmy po Oświęcimiu. Gorąco polecam - 10/10 :)

Damian Urbanik, Kraków

Polecam ośrodek szkolenia Skilium!!!

Egzamin państwowy teoretyczny z wynikiem 74/74.
Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem.
Bardzo fajna atmosfera podczas jazd, jedyne czego żałuję to że to tak szybko zleciało.

Takich instruktorów nauki jazdy nam potrzeba!Polecam.

Kacper Kieloch, Zabrzeg koło Czechowic-Dziedzic

Po paru nie zdanych egzaminach praktycznych, zmieniłam instruktora na Pana Marka. Wystarczyło ok 6 godzin jazd aby następny egzamin okazał się być zdanym. Jazdy są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, pozbawionej niepotrzebnego stresu ;)

Gorąco polecam!

Najlepszy ośrodek szkoleniowy na świecie! :)

Weronika Wawrzon, Krzeszowice

Jak najbardziej polecam!!! Profesjonalne podejście do kursanta. Wcześniej miałam dwóch instruktorów i egzamin praktyczny oblewałam raz za razem. Trafiłam do Pana Marka i prawko mam w kieszeni. Dziękuję i Pozdrawiam.

Justyna Hebda, Oświęcim

Polecam Pana Marka, bardzo miły i wyrozumiały instruktor. Dzięki Panu nabrałam odwagi i nauczyłam się wszystkiego od nowa, chociaż wcześniej miałam kurs prawa jazdy w innej szkółce gdzie tak na prawdę niczego mnie nie nauczono, a teraz kocham jeździć samochodem i cieszę się ze trafiłam właśnie na Pana, który mnie tak wiele nauczył.

SERDECZNIE POLECAM JESZCZE RAZ! POZDRAWIAM.

Martyna Kiebzak, Chełmek

Serdecznie polecam p. Marka instruktor z powołania, umie dobrze przygotować kursanta do egzaminu. P. Marku dziękuję. Szczerze polecam.

Danuta Kopczak, Jaworzno

Polecam lekcje u p. Marka świetnie tłumaczy i efekty widać od razu!

Mateusz Oczkowski, Chrzanów

Polecam Pana Marka. Bardzo dobrze uczy. Praktyczny za 1 razem ;)

Dagmara Krystian, Oświęcim

Do Pana Marka trafiłem z polecenia siostry, która wcześniej dzięki niemu nie miała najmniejszych problemów ze zdaniem egzaminu i z czystym sumieniem również każdemu polecam! Świetne podejście do kursanta i przekazana wiedza sprawiły, że egzamin był już czystą formalnością. Polecam serdecznie ! ;)

Grzegorz Wierzba, Chrzanów

Przepis na zagięcie każdego egzaminatora - Oświęcim już nie ma żadnych tajemnic! :) Miałam "blokadę" do parkowania - na egzaminie zaparkowałam bez stresu, perfekcyjnie! Zdałam i czekam na prawo jazdy.
Panie Marku - jest Pan numerem jeden wśród instruktorów. dziękuję! :)

Justyna Adamus, Czaniec

Żona doradziła mi żebym skierował się do Pana Marka. Po dwóch godzinach jazdy poprawiłem swoje błędy i dowiedziałem się ważnych rzeczy na temat jazdy przez co zdałem egzamin! Dziękuje bardzo i polecam :)

Paweł Jarzynka, Chrzanów

Znalazłam namiary na Pana Marka w Internecie i muszę przyznać, że warto było wykupić trzy godziny przed egzaminem. Bardzo konkretne podejście do tematu i luźna atmosfera w samochodzie sprawiły, że nabrałam pewności za kierownicą i po raz pierwszy poczułam, że jestem w stanie zdać egzamin praktyczny. Tak też się stało. W Mikołajki w pierwszym terminie zdałam egzamin praktyczny i jestem z siebie mega dumna. Wielkie dzięki Panie Marku za cenne wskazówki. Polecam wszystkim.

Anna Kondek, Kwaśniów

Świetna szkoła i najlepszy instruktor w Oświęcimiu, serdecznie polecam Pana Marka! Nauki i jazdy przebiegały w przemiłej i bezstresowej atmosferze. Wszystko odbywało się na najwyższym poziomie. Co teraz widać w efekcie końcowym ;) Instruktor cierpliwy, bardzo spokojny, uczący na błędach i do skutku, a najważniejsze, że w aucie atmosfera bardzo przyjazna!;) Dla tych niezdecydowanych nie marnujcie czasu, lepszego instruktora nie znajdziecie! ;) Serdecznie dziękuję i gorąco polecam!!! ;)

Joanna Krystian, Oświęcim

Witam. Kurs prawa jazdy z panem Markiem to naprawdę wielka przyjemność. Pan Marek jest WIELKI. Wszystkie egzaminy zdałem za pierwszym razem. Jazda z panem Markiem to prawdziwa przygoda i przyjemność (zastanawiam się czy nie dokupić godzin...). Nie bójcie się z panem Markiem to jak spacerek po parku. Pozdrawiam wszystkich kursantów i życzę powodzenia. PANIE MARKU WIELKIE DZIĘKI (wysyłam żonę do pana).

Piotr Sak, Oświęcim

Huraaaa, zdany....))))
Fajny prezent na Mikołaja...)) Co prawda za 2 razem ale w moim wieku, podobno, ludzie już nie żyją a nie prawko robią. Qrcze w wieku 58 lat.
Pozdrówka dla Pana Marka i wszystkich kursantów

Andrzej Witek, Oświęcim

Pan Marek był moim trzecim instruktorem, i to z nim najlepiej mi się pracowało. Jest cierpliwy, udziela cennych wskazówek, bez problemu odpowiada nawet na najprostsze pytania i indywidualnie podchodzi do ucznia (byłam wcześniej w dwóch dużych szkołach nauki jazdy - różnica znacząca). Dzięki temu poczułam się pewniej za kierownicą. W samochodzie panuje swobodna atmosfera, bez żadnych napięć i stresów, nawet w przypadku popełnienia dużych błędów. Żadna z wykupionych lekcji nie była stracona. Egzamin zdany 06.12.2016 :)

Justyna Skrzelowska, Oświęcim

Gwarancją szybkiego i bezstresowego zdania Egzaminu na prawo jazdy jest Pan Marek i jego szkoła SKILIUM. Rewelacyjne podejście do kursanta i rzetelne przygotowanie go do egzaminu. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Grzegorz Wieczorek, Oświęcim

Do Pana Marka trafiłam po 30- godzinnym kursie przeprowadzonym w moim wiodącym ośrodku. Stało się to zupełnie przez przypadek, zwyczajnie czułam, że jeszcze powinnam coś doszlifować i chyba nie do końca jeżdżę tak jakbym tego chciała. Dodatkowe jazdy w Skilium okazały się strzałem w dziesiątkę. Pan Marek Wojas niesamowicie cierpliwy i znający się na rzeczy instruktor, pokazał mi niemal każdą uliczkę w Oświęcimiu i dzięki niemu zdałam za drugim razem :) Mimo, że miałam ok. 80 km.do Oświęcimia, nie żałuję żadnego z nich. Polecam każdemu niepewnemu swoich umiejętności kursantowi :)

Julia Bartel, Myślenice

Dzięki Google trafiłam na Ośrodek Szkoleniowy SKILIUM w Oświęcimiu a tym samym na jego właściciela - Marka Wojasa, za co bardzo dziękuję! Moja przygoda z prawem jazdy początek miała ponad 10 lat temu kiedy to po pierwszym nieudanym podejściu do egzaminu odpuściłam temat. Jednak po kilku latach stwierdziłam, że to pora spróbować raz jeszcze. Zapisałam się na jazdy i cóż mogę napisać? Profesjonalizm, indywidualne podejście, przygotowanie nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim psychologiczne powodujące wiarę w siebie i w swoje możliwości spowodowało, że egzamin zdałam za pierwszym razem!

Z mojej strony chciałabym raz jeszcze podziękować za wspaniałe przygotowanie do egzaminu, życząc dalszych sukcesów z kolejnymi kursantami :)

Karmina Kucharska, Chrzanów

Trafiłam do Pana Marka po ukończonym kursie w Krakowie i przeprowadzce. Dzięki niemu udało mi się w krótkim czasie poznać Oświęcim, naprawić złe nawyki i przede wszystkim zdać za 1 razem :-) Serdecznie polecam!

Monika Zięba-Wilk, Jawiszowice

Serdecznie polecam Pana Marka, który jest świetnym instruktorem przez co potrafi bardzo dobrze przygotować kursanta do egzaminu. Szkołę jazdy Pana Marka znalazłam w Internecie, gdy poszukiwałam instruktora u którego mogłabym odbyć jazdy doszkalające. Po kursie podstawowym w innej szkole jazdy czułam, że wiele manewrów nie miałam opanowanych. Pan Marek oduczył mnie niewłaściwych nawyków i szybko nauczył właściwego zachowania za kierownicą. Nauczył mnie też wszystkich potrzebnych manewrów dlatego na egzaminie czułam się pewnie i żadne zadanie nie sprawiło mi problemu. Trasa, którą przebyłam podczas egzaminu również nie była mi obca, gdyż jeździłam po tych drogach z Panem Markiem w trakcie lekcji. Równie cennymi umiejętnościami, które przekazał mi Pan Marek były opanowanie i właściwe ocenianie sytuacji na drodze. Dzięki jazdom z Panem Markiem egzamin praktyczny zdałam za drugim razem. Bardzo dziękuję!

Agnieszka Marmul, Balin

Bardzo polecam naukę jazdy w szkole SKILIUM. Pan Marek sprawia, że jazda samochodem staje się przyjemnością. Wszystko odbywa się sprawnie, z dużą dozą cierpliwości i humoru, a lekcje mijają w mgnieniu oka.

Ilona Babiuch, Osiek

Polecam szkołę jazdy Skilium, atmosfera bardzo miła i wiele cennych wskazówek przekazanych przez p. Marka.

Joanna Pluta, Jaworzno

Trafienie na Pana Marka było niczym strzał w dziesiątkę. Kurs zrobiłem już ładnych parę lat temu, jednak wtedy zabrakło nie tylko wytrwałości, ale także przede wszystkim umiejętności oraz pewności na drodze (trzy oblane egzaminy). Teraz po przejechaniu kilkunastu godzin z Panem Markiem czuję się pełnoprawnym kierowcą, który bez problemu zdał egzamin za pierwszym razem. Panie Marku, serdecznie za to dziękuję!!!

Bartek Karweta, Jaworzno

Serdecznie polecam Pana Marka jest to wspaniały instruktor z powołaniem. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu i ma dużo cierpliwości. Egzamin zdałam za drugim razem i za to bardzo dziękuje.

Natalia Trepis, Oświęcim

Gorąco polecam PANA MARKA, który jest instruktorem z POWOŁANIA. Nie dość, że nauczył mnie poprawnie jeździć to nauczył mnie cierpliwości, której mu nie brakuje dla takich narwańców jak ja ;). To Pan Marek dał mi wiarę i przekazał umiejętności, że w końcu udało mi się zdać prawko :). BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE MARKU!!!

Małgorzata Genc, Lędziny

Serdecznie polecam Pana Marka, szybko i skutecznie pomoże Ci pokonać twoje słabości za kółkiem.

Arkadiusz Sapeta, Jawiszowice

Polecam jazdę u Pana Marka, jest to instruktor który idealnie przygotuje do egzaminu państwowego, nauczy idealnie teorii jak i praktyki. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze i nigdy nie brakuje dobrego humoru.

Dominika Marszałek, Oświęcim

Witam :) Moja przygoda z Panem Markiem zaczęła się w czerwcu, po piątym nieudanym egzaminie. Wykupiłam sobie u niego 3 h w ciągu, których nauczyłam się więcej niż poprzez cały kurs, lecz nadal to było za mało. Pan Marek dawał mi bardzo dużo wsparcia i mnie podbudowywał. Poprzez niego zaczęłam wierzyć, że jestem w stanie zdać prawo jazdy bez stresu i paniki. Wykupiłam u niego kolejne 10 godzin z których wyniosłam bardzo wiele. Do każdego kursanta podchodzi indywidualnie z wielkim sercem i dokładnością czynności na drodze. Wszystkie złe nawyki wyleczył ze mnie i pokazał dużo łatwiejsze sposoby radzenia sobie na drodze. Dziś ( 22.08.16.r) zdałam prawo jazdy bez żadnych zastrzeżeń u egzaminatora. Jazda zaczęła sprawiać mi przyjemność a to wszystko dzięki Panu Markowi ! ;))

Arleta Maziarz , Żarki

Teoria zdana za pierwszym razem, praktyka również. Polecam.

Maria Potaczek, Zaborze

Wspaniały instruktor, ciepły, uprzejmy i miły z ogromnym poczuciem humoru i cierpliwością. Daje wiele wskazówek, wszystko musi być wyćwiczone do perfekcji. Traktuje kursanta jak przyjaciela. Serdecznie polecam :) Dziękuje !!!

Renata Wanat Oświęcim

Do Pana Marka trafiłem ze złymi nawykami i brakiem wiary w możliwość zdania egzaminu. Po kilkunastu godzinach jazdy poczułem się pewnie za kółkiem i zdałem egzamin pomimo stresu. Serdecznie polecam każdemu kto chce zdawać prawo jazdy w Oświęcimiu.

Mikołaj Skawiński, Chrzanów

Witam :) trafiłam do pana Marka po nie zdanym egzaminie praktycznym. Po kilku wyjeżdżonych godzinach z Panem Markiem wynik egzaminu był POZYTYWNY💪. Świetnie mnie przygotował. Jazda z panem Markiem była bardzo przyjemna i bez stresowa otrzymałam od pana Marka wiele cennych rad i wskazówek. Serdecznie polecam !

Daria Skraba, Chrzanów

Polecam ośrodek szkolenia Skilium.
Szybko i profesjonalnie przeprowadzony kurs.
Egzamin państwowy teoretyczny z wynikiem 74/74.
Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem bez zastrzeżeń od egzaminatora.

Taki instruktorów nauki jazdy nam potrzeba!

Wojciech Kulak, Rajsko

Egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem, głównie dzięki wspaniałemu instruktorowi - panu Markowi. Dodatkowo słysząc opinie znajomych na temat innych szkół, mogę śmiało stwierdzić, iż SKILIUM jest najlepszą szkołą jazdy w Oświęcimiu. Świetna atmosfera, oraz profesjonalne przygotowanie zarówno do teorii jak i praktyki. Naprawdę polecam!!;-)

Magdalena Łuczyńska, Oświęcim

Polecam każdemu kto chce, zdać egzamin za pierwszym razem i w dodatku bezstresowo !! Żadne chwyty egzaminatorów nie są mu obce! Jest profesjonalistą, do każdego ucznia podchodzi indywidualnie. Mogłabym wymieniać same superlatywy i końca by nie było.. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Podkreślam, że obalił mit blondynki za kierownicą ! Zdałam za pierwszym razem egzamin teoretyczny i praktyczny, nie popełniając żadnego błędu. Dodam jeszcze, że jest najlepszym korepetytorem z matematyki. To dzięki Panu Markowi zdałam maturę z tego przedmiotu co w moim wykonaniu było praktycznie niemożliwe. Zawdzięczam Panu Markowi zatem posiadanie prawa jazdy i świadectwa dojrzałości. Dziękuje po stokroć i polecam każdemu.

Martyna Górka, Zaborze

Trzy godziny po Oświęcimiu wystarczyły by poznać każde zakamarki tego miasta. Miła atmosfera, duże zainteresowanie kursantem, jednym słowem urodzony instruktor. Szczerze polecam go swoim znajomym jak i czytającym te stronę. Pozdrawiam ;) nowy kierowca - zdane od strzału.

Ruben Gawlak Trzebinia

Po blisko wyjeżdżonych 40 godzinach w Krakowie czułam się jak dziecko we mgle, miałam trudności z podstawowymi manewrami no i jak tu zdać dosyć trudny egzamin praktyczny? Z pomocą przyszedł mi Pan Marek :) 6-8 godzin, wiele wskazówek i jak się okazuje ja jednak potrafię jeździć! Egzamin z bardzo wymagającym egzaminatorem, który próbował mnie na każdym kroku zdenerwować i szukać sposobu abym oblała - a jednak po przygotowaniu przez Pana Marka, egzaminator w starciu ze mną nie miał żadnych szans :) Rewelacyjne metody nauki, zaskakująco szybkie efekty i świetna atmosfera tylko z Panem Markiem :) Gorąco polecam! :)

Adrianna Hadło, Kraków

Bardzo dziękuję Panu Markowi za dodanie mi pewności na drodze oraz za pokazanie jak parkować z korektą no i w ciasnych miejscach jeszcze raz dzięki. A teraz opowiem własną historię, na Pana Marka dostałam namiar od dziewczyny która po Jego nazwach zdała egzamin praktyczny więc ja też zapisałam się. Jestem z Jaworzna i kurs robiłam w Jaworznie 6 razy nie zdałam praktycznego zawsze gdy szłam na egzamin bałam się parkowania czekałam na polecenie parkowania a nie skupialam się na jeździe i na znakach po jazdach z Panem Markiem już nie bałam się parkowania i poszło egzamin za 1 razem ale to dzięki, że spotkałam takiego człowieka wyrozumiały cierpliwy itd. Co najważniejsze nauczył mnie oceny i sytuacji na drodze dodał pewności SIEBIE dzisiaj jeżdżę I się nie boję jeszcze raz dzięki. Podpisuję się z opiniami dwoma rękami a mam 52 lata egzamin zdany 23.03.2016r. Polecam Pana Marka!!!

Antonina Koszyk Jaworzno

Niesamowity profesjonalizm, ogromne pokłady cierpliwości, indywidualne podejście, przygotowanie nie tylko techniczne, ale przede wszystkim psychologiczne - to największe zalety nauki jazdy z Panem Markiem.

Dziękuję za wszystkie rady, spokój i opanowanie wtedy, kiedy trzeba go było najwięcej. Przede wszystkim jednak dziękuję za zbudowanie we mnie wiary w to, że nie tylko mogę prowadzić samochód, ale zwłaszcza, za zaszczepienie mi przekonania, że mogę to robić dobrze. Nie było chyba miejsca, w które nie trafiliśmy w mieście, ani na jego obrzeżach, dlatego na egzamin mogłam iść z poczuciem, że niewiele mnie może zaskoczyć. Uczy Pan myślenia z kierownicą, a nie mechanicznego odtwarzania poleceń instruktora, co wyrabia samodzielność i pewność za kierownicą. To wszystko dało efekt w postaci zdanego egzaminu!

Widać Panie Marku, że kocha Pan to co robi i to procentuje w podejściu do kursantów. Jeszcze raz dziękuję - nauka z Panem była przyjemnością.

Anna Kapcia, Kęty

Polecam kurs u Pana Marka. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem. Dziękuję!

Żaneta Kaczmarczyk, Oświęcim

Teoria i praktyka za pierwszym. Szkoła jazdy SKILIUM, zapraszam i polecam Michał Przybylski. :)

Michał Przybylski, Warka

Witam,
swoją przygodę z prawem jazdy rozpoczęłam aż 7 lat temu. Najpierw egzaminy w Dąbrowie Górniczej, później w Krakowie. Macierzysta szkoła nauki jazdy, delikatnie rzecz mówiąc "przejeździła" ze mną wymagane godziny, niewiele mnie ucząc. Po takim czasie trudno zebrać siły i próbować ponownie, ale stwierdziłam, że spróbuję - bo wiem, jak bardzo prawo jazdy przydaje się w życiu.

Początkowo wykupiłam 4 godziny z innej olkuskiej szkoły - chcąc robić egzamin w Oświęcimiu. Oczywiście była to głupota, bo ponad godzinę zajmował sam dojazd do miasta, a korki często drugie tyle. Kuzyn, który wcześniej również wykupił kilka jazd u pana Marka (i zdał) polecił mi SKILIUM, więc po konsultacji z tatą stwierdziliśmy, że próbujemy sami dojeżdżać do Oświęcimia. Blisko nie było, jednak naprawdę było warto.

Mam trudny charakter, jednak Pan Marek się nie poddawał i z uporem maniaka poprawiał moje błędy i nawyki których nabawiłam się w poprzednich ośrodkach. Doskonała znajomość miasta, pełen profesjonalizm i sympatyczna atmosfera.

Dziś 02.06.2016 miałam egzamin - opóźniony o 1,5 h, padał deszcz a mój humor był daleki od dobrego. Jednak to wszystko nie przeszkodziło w zdaniu - jeździłam dokładnie 1h. Pani egzaminatorka szukała rożnych trudnych sytuacji, jednak ćwiczenie zrobiło swoje i pokonało stres.

Dziękuję Panie Marku, dalej zapraszam na kawę :) i wszystkim Państwu szczerze polecam.

Katarzyna Sadowska Bukowno, k. Olkusza

Po męczeniu się z innymi egzaminatorami i Bielskiem przesiadłem się na Pana Marka. Od strzału zdane. Polecam.

Marcin Zemlik Skawica

Polecam kurs u Pana Marka. Jego sposób przekazywania wiedzy i pozytywna energia dają POZYTYWNE efekty.

teoria - 100% za pierwszym
praktyka - za pierwszym

Arek Topolski, Jastrzębie-Zdrój

Polecam szkołę jazdy Skilium, atmosfera bardzo miła i wiele cennych wskazówek przekazanych przez p. Marka.

Bartek Mąsior, Oświęcim

Gdy w pierwszej rozmowie telefonicznej z Panem Markiem usłyszałam pytanie: "Ile razy Pani wjechała pod prąd na kursie w Krakowie?" uśmiechnęłam się do słuchawki... już wiedziałam, że ten człowiek nauczy mnie jeździć ;)

Wykupiłam 10 godzin jazd doszkalających.

Pan Marek to Genialna osoba. Mogłabym mówić w samych superlatywach. Spokojny, CIERPLIWY, profesjonalny, punktualny, rzetelny, przekazujący wiedzę w jasny i klarowny sposób, wie dokładnie jak i czego uczyć. Zna wszystkie kruczki i sztuczki egzaminatorów. Potrafi zmotywować i odpowiednio skrytykować, jak potrzeba. Najpierw wdraża sposób kierowania, potem uczy myślenia i sposobu ćwiczenia - pokonywania technicznych trudności i na końcu realizowania swoich własnych pomysłów.

Panie Marku ma Pan rację mówiąc, że jazda samochodem jest jak gra na instrumencie :) Jak się człowiek nauczy grać, to egzamin pójdzie koncertowo :)

Panie Marku Uwielbiam Pana!!!

Jest Pan NAJLEPSZYM instruktorem na świecie.

------------------------------------
egz. teoretyczny 74/74 za pierwszym razem 26.04.2016
egz. praktyczny zdany za pierwszym razem 16.05.2016

Bożena Majchrzak, Kraków

Dziś nadszedł dzień w którym zdałam na prawo jazdy 16.05.2016 data której nigdy nie zapomnę. Z dnia na dzień coraz bardziej wątpiłam w to że kiedykolwiek będę miała prawo do poruszania się na drodze. Któregoś dnia doszły mnie słuchy o panu Marku, stwierdziłam a pewnie znowu przyjadę wydam pieniądze i tak z tego nie skorzystam, ale mimo tego co myślałam, pojechałam by zobaczyć na własne oczy czy naprawdę to co ludzie piszą jest prawdą. Już po pierwszej godzinie jazdy wiedziałam, że jest lepiej niż w innych ośrodkach. Pan Marek jest wyjątkowym nauczycielem którego nigdy nie zapomnę i zawsze gdy będę robiła głupoty na drodze będę pamiętać mądre rady, oraz spokój i opanowanie. Dziękuję jeszcze raz Panu Wojasowi bo gdyby nie Pan nie zdałabym za 3 razem. Każdemu niedowiarkowi polecam ! :)

Dominika Matysik, Regulice

Serdecznie polecam szkołę jazdy Skilium! Po narzekaniu znajomych że robienie prawa jazdy to istna katorga a egzaminatorzy robia wszystko żebyś nie zdał, byłam trochę sceptycznie nastawiona do tego wszystkiego. Na szczęście dzięki mojej mamie, ktòra znalazła szkołę Pana Marka w internecie i po niezdanym egzaminie dokupiła kilka godzin jazd w Skilium i pomyślnie zdała egzamin, stwierdziłam, że na lepszego instruktora nie mogę trafić. Ponieważ mieszkam 60 km od Oświęcimia, to sam dojazd zajmował godzinę. Ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć że było warto, bo zaoszczędziłam sobie nerwów, pieniędzy i czasu! Egzamin teoretyczny zdałam za pierwszym razem z wynikiem 71/74 pkt, a egzamin praktyczny również za pierwszym razem, bezbłędnie, a teraz czekam cierpliwie na odbiór prawa jazdy :) Wszystkim szczerze polecam tę szkołę jazdy oraz Pana Marka - najlepszego instruktora, który nauczy was jak jeździć bezpiecznie, bez nerwów i umiejętnie! A może nawet odkryjecie, że macie podobny gust muzyczny ;)

I strongly recommend the driving school Skilium, and its owner - Marek Wojas. After listening to my friends' whining and complaining about the horror of doing driving license, I was really discouraged. Fortunately, my mum found this driving school on the internet after her first failed road test. She bought just a few additional hours of the course and passed the exam soon after :) I decided that with such a skilled instructor, my driver's education will be quick and successful - and it was! I have passed both the written exam and the road test at the first attempt. If you still hesitate on whether or not to start your journey with driving license - don't :) Marek will teach you how to drive carefully and with ease. You can take my word for it :)

Magdalena Kapłon, Rudnik koło Myślenic

Szkoła godna polecenia, a instruktor bardzo fajny, cierpliwy i potrafi przekazać wiedzę, a ponadto zna wiele trików które stosują egzaminatorzy.

Jakub Rochowiak Jawiszowice

Polecam Pana Marka wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się bardzo dobrze jeździć samochodem i zdać egzamin. Znakomite podejście, atmosfera oraz cierpliwość. Wszystko ćwiczone do oporu, aby wychodziło perfekcyjnie. Daje cenne wskazówki oraz wiarę w siebie. Jeszcze raz polecam!!!

Anna Rodak Brzeszcze

Obydwa egzaminy zdane za pierwszym razem. Zdecydowanie polecam!

Ewa Zawistowska, Polanka Wielka

Witam! Gorąco polecam naukę jazdy w Tej szkole! Wiele razy podchodziłam do egzaminu w Bielsku. Niestety każdy kończył się wynikiem negatywnym. Ale w końcu się udało! Dzięki nauce w SKILIUM. Dopiero na naukach u Pana Marka dostrzegłam jak duże mam braki. Poprzedni instruktorzy nie mieli takiego profesjonalnego podejścia jak Pan Marek. Dzięki Niemu odzyskałam również wiarę w siebie, którą już powoli traciłam. Pozdrawiam;)

Marta Szyjka Oświęcim

Witam poraz kolejny tu juz pisze, ale pewna historie wam opiszę. Jeździłem w szkole w Kalwari,egzaminu nie zdałem lecz po lekcji z panem Markiem egzaminatorów watpliwości rozwiałem, teraz szczęśliwy kartkę z pozytywnym egzaminem trzymam w ręku a to za sprawą ze Skilium patentów :)

G.Chmielarz Kalwaria Zebrzydowska

W 2 godziny opanowałem wiecej niz przez cały kurs w pewnym ośrodku w Kalwarii Zebrzydowskiej. Polecam wszystkim bo podejście profesjonalne oraz instruktor charakteryzuje sie znajomością miasta oraz kodeksu ruchu drogowego. Serdecznie polecam ;)

G.Chmielarz Kalwaria Zebrzydowska

Pan Marek to świetny instruktor, bardzo dobrze i dokładnie wszystko tłumaczy, przygotowując kursanta na każdą ewentualność czyhającą zarówno na egzaminie jak i na drodze. Dodatkowo w samochodzie panuje zawsze wspaniała atmosfera. Pierwsze podejście do egzaminu zakończone sukcesem. Nauki u P. Marka zdecydowanie są warte polecenia dla każdego, kto chce dobrze jeździć i szybko zdać egzamin :)

Przemek Mikołajczyk, Przeciszów

Serdecznie polecam naukę jazdy w tej szkole. Pan Marek potrafi naprawdę wiele nauczyć, w ciągu krótkiego czasu. Co najważniejsze robi to z pasją, to widać! ;) Dziękuję za te parę godzin, dzięki którym nauczyłam się znacznie więcej niż na swoim całym kursie. Dziękuję i gorąco polecam ;)

Ewelina Jończyk, Palcza

Do Skilium trafiłam przypadkiem z mieszanymi uczuciami czy będzie tak jak w Krakowskich ośrodkach (jeździsz tam gdzie ci każą a nie tam gdzie ty jeździłaś na egz.). Na szczęście szybko okazało się, że obawy są zbędne. Polecam ten ośrodek ponieważ liczysz się Ty - kursant a nie łaskawy instruktor który łaskę robi, że istnieje. Dziękuję Panu Markowi za wyrozumiałość i wyeliminowanie złych nawyków wypracowanych u konkurencji :) które tak naprawdę nie pomagały w jeździe a wręcz przeszkadzały, dziękuję za wsparcie i wiarę w moje możliwości bo niestety tego najbardziej mi brakowało. Atmosfera podczas jazdy mega bezstresowa. Czas z Panem ucieka strasznie a przy tym uwagi bardzo cenne, rady bardzo przydatne a co najważniejsze zawsze na bieżąco z "haczykami" egzaminatorów. Nie jeździ w jednym obrębie jak większość - podczas jazd poznałam cały Oświęcim. Zwraca uwagę na detale o których w ogóle nie pomyślałabym. Nie żałuję ani jednej godziny wyjeżdżonej w Skilium. Polecam każdej osobie w każdym wieku. Pan Marek to instruktor i terapeuta w jednym :). Wiec jak nie możesz z jakiegoś powodu zdać ten ośrodek to zmieni :)

Jadwiga Radzięda Grojec k/Alwernia

Po 6 latach przerwy wystarczyło 8 godzin u P. Marka by zdać za pierwszym razem egzamin praktyczny. Dziękuję za chęci i niesamowite nauczanie Panie Marku. Pozdrawiam.:)

Radosław Rudnicki - Oświęcim

Po kursie odbytym w szkole jazdy w Rudzie Śląskiej i trzech nie zdanych egzaminach w Bytomiu straciłam wiarę w swoje możliwości. Postanowiłam zmienić ośrodek egzaminacyjny na Oświęcim. Jeszcze w czasie trwania kursu w Rudzie Śląskiej szukałam dobrych patentów na parkowania i trafiłam na stronę internetową szkoły jazdy Pana Marka Wojasa. Po zmianie ośrodka od razu wiedziałam do kogo powinnam się udać na dodatkowe jazdy. Pan Marek dostosował swój czas do moich potrzeb, ponieważ musiałam dojechać do Oświęcimia pociągiem. Po 8 godzinach jazd dodatkowych, a przede wszystkim poznaniu miasta, ponieważ nigdy tu nie byłam. Wiem, że gdybym nie trafiła na Pana Marka to nie było by tak łatwo. Przez 30 godzin jazd w innym ośrodku nie nauczyłam się tyle co przez 8 w szkole jazdy SKILIUM. Dzięki Panu Markowi dzisiaj tzn. 21.03.2016 zdałam egzamin. Jeszcze raz dziękuje Panie Marku gdyby nie pan to by się nie udało. Jeżeli szukacie szkoły jazdy to szczerze polecam ośrodek SILIUM.

Magdalena Majchrzak-Szołtysek, Ruda Śląska

Bardzo dobry instruktor. Po 4 nieudanych próbach zdania egzaminu praktycznego pod okiem innego instruktora wreszcie udało mi się zdać po jazdach z Panem Markiem. Dziękuje.

Adrian Duda okolice Chrzanowa (Płaza)

Witam, to było moje pierwsze i ostatnie podejście do egzaminu bo oczywiście POZYTYWNIE zaliczone 14.03.2016. Teoria i Praktyka zdana za pierwszym razem tak właśnie zostałem przygotowany przez cały okres trwania kursu u PANA MARKA. Oczywiste i jasne jest, że to najlepszy INSTRUKTOR pod słońcem :) Polecam każdemu z czystym sumieniem!!!! Dziękuje Panie Marku kurs z Panem to czysta przyjemność.

Sławomir Jekiełek Oświęcim

Po wykupieniu 6 lekcji u Marka po egzaminie praktycznym usłyszałam, że na 99% "czuję drogę". Ponoć jazda ze mną to przyjemność. Polecam i bardzo dziękuję. Bez Marka nie zdałabym tego egzaminu:)

Barbara Lenart Przeciszów

Pan Marek to NAJLEPSZY instruktor na świecie! Dokupione kilka lekcji przed kolejnym już egzaminem od razu zapunktowało - wynik od strzału pozytywny! Doskonałe tłumaczenie, cierpliwość i motywowanie kursanta do tego by uwierzył w siebie, pokonał strach i po prostu zdał! POLECAM GORĄCO!

Joanna Zając, Barwałd G.

Witam. Dziś 02.03.2016r egzamin praktyczny był Błahostką - zdany za pierwszym razem. Pan Marek to instruktor godny polecenia. Miałam z nim tylko 4 godziny dodatkowej jazdy przed egzaminem, które daly mi więcej odwagi, wiedzy niż 30 godzin w innym ośrodku szkolenia, do którego uczęszczałam.

P.s. Panie Marku miał Pan rację trzeba słyszeć tylko: "trzymam gaz", a wszystko inne poszło jak z górki :) !

Pozdrawiam:)

Paulina Kluba Oświęcim

Witam. Przez parę lat próbowałem zdać egzamin z jazdy kilkanaście razy i bez powodzenia. Moi instruktorzy, a miałem ich 4, nie mieli już sił do mnie. Kolega poratował mnie numerem do pana Marka. Przez 5 godzin, które z nim przejeździłem, rozmów na temat mojej techniki jazdy nie było końca. EFEKT. Dziś - 02.03.2016r. - zdałem egzamin z wynikiem pozytywnym. Powiem wszystkim tylko jedno, jeżeli chcecie pojeździć autem to zapiście się do pierwszego lepszego ośrodka szkoleniowego, ale jeżeli chcecie NAUCZYĆ się jeździć autem to dzwońcie do pana Marka. Panie Marku dzięki za NAUCZENIE mnie jazdy autem.

P.S. Zapamiętać dźwięk silnika :).

Rafał Czopek z Oświęcimia

Marek to najlepszy instruktor pod słońcem! Potrafi wszystko bardzo dokładnie wytłumaczyć i co najważniejsze nauczyć. Wystarczyło parę godzin jazdy pod Jego czujnym okiem, bym zdała egzamin za pierwszym razem!!! Bardzo gorąco polecam jazdy z Nim, zwłaszcza tym osobom, które tak jak ja, były przerażone prowadzeniem samochodu. Po "terapii" u Marka, jazda samochodem to sama przyjemność. :)

Celina Żyła, Chrzanów

Pan Marek jest bez wątpienia NAJLEPSZYM INSTRUKTOREM w Oświęcimiu. Zna wszystkie trasy egzaminacyjne i "sztuczki" egzaminatorów. Potrafi wszystko wytłumaczyć ze spokojem i cierpliwością. Wprowadza bardzo miłą atmosferę. Uczy wielu trików, które ułatwiają jazdę oraz zrobienie "łuku". Dzięki Panu Markowi potrafiłam zrobić sama łuk już za drugim podejściem. Potrafi dostosować godziny jazdy do "ucznia" :) Bardzo polecam Pana Marka oby jak najdłużej uczył jazdy samochodem to na drogach będziemy mieć samych dobrych kierowców ;)

Klaudia Włodarska Włosienica

Po odbyciu kiepskiego kursu (w towarzystwie niezbyt dobrego instruktora) w pewnym Ośrodku Szkolenia Kierowców w Kętach, udałam się na pierwszy egzamin praktyczny. Ledwo co wyjechałam z placu w Oświęcimiu i 10 minut później już wracałam na miejscu pasażera - wynik negatywny. Po tej sytuacji zdecydowałam znaleźć innego instruktora, tym razem w Oświęcimiu, który faktycznie pokazałaby mi jakieś "niuanse" na oświęcimskich drogach - i z którym faktycznie jeździłabym pełne 2 h, za jakie płacę, a nie traciła 1 h na dojazd tam i z powrotem z Kęt do Oświęcimia, jak to było przy poprzednim instruktorze. Rozważałam kilka osób, google przekierował mnie również tutaj. Pewnie jak większość z was, miałam spore wątpliwości dotyczące wiarygodności tychże opinii, jednak w końcu wybrałam pana Marka, który pokazał mi, że tak naprawdę niewiele umiem. Powiem szczerze, że wątpiłam, czy kiedykolwiek zdam, ponieważ zapominałam o szczegółach, łatwo się rozpraszałam, dociekałam niemal wszystkiego (nie obawiajcie się pytać pana Marka, ja często pytałam o to samo ze względu na niedociągnięcia z poprzedniego kursu, łatwo też dezorientowałam się wątpliwościami dotyczącymi manewrów, które już wykonałam - Pan Marek był cierpliwy, choć nie flegmatyczny :) ). Drugą próbę również nie uwieńczyło słowo "pozytywny", natomiast już czułam się nieco pewniej za kierownicą. Niemniej jednak popełniłam błąd, z mojej winy, a raczej stresu (stopa niemal skakała mi po sprzęgle). W końcu dziś 23.02.2016, trzecia próba o 7:30 rano. Trochę stresu, znowu stopa skacząca po sprzęgle. Udało się. Do teraz nie wierzę. Wyjeździłam u Pana Marka około 10 h, myślałam, że wezmę mniej, ale niestety braki, jakim był winny poprzedni instruktor w nieszczęsnej szkole jazdy, sprawiły, że Pan Marek uczył mnie praktycznie wszystkiego od nowa - zwłaszcza parkowania, "podejrzanych" ulic itd. Reasumując, polecam wszystkim Pana Marka. Myślałam, że instruktorzy są tacy sami i uczą tego samego w ten sam sposób. Cóż, byłam bardzo naiwna :) Pan Marek w tej kwestii nie ma sobie równych, jest miły i skuteczny, i faktycznie człowiek nie żałuje tak bardzo pieniędzy wydanych na dodatkowe godziny, bo ma nieodparte wrażenie, że umie coraz więcej.

Pozdrawiam serdecznie.

PS: Panie Marku, na egzaminie ani razu nie zgasł mi samochód. :)

Agata Wlazły, Kęty

Miałem prawdziwe szczęście trafić i spotkać pana Marka. Już trzeci raz podchodziłem do egzaminu, i myślałem, że znowu nie zdam. Problemem nie był brak umiejętności jeżdżenia samochodem, ale bardziej brak rozeznania Oświęcimia, i stres w czasie egzaminu, który powodował że popełniłem w poprzednich podejściach głupie błędy które powodowały negatywny wynik egzaminu. Pan Marek w pięć godzin pokazał mi Oświęcim, moje rodzinne strony w nowy sposób, pokazując, że nawet Oświęcim nadaje się do programu TVN Turbo Absurdy drogowe. Nie spodziewałem się tego, WOW! Co do stresu egzaminacyjnego, Pan Marek potrafił mnie instruować tak, że w czasie egzaminu byłem w pełni spokojny i nie robiłem błędów.

Suosittelen lämpimästi, jos satut tarvitsemaan ajo-opetusta Puolassa :).

If you ever need to make a driving licence in Poland and you happen to be in Oświęcim or nearby I wholeheartedly recommend this man as your driving instructor.

Pozdrawiam.

Wiktor Mateja z Porvoo, Finlandia

Serdecznie polecam pana Marka świetny instruktor. Praktyczny za pierwszym razem. Pozdrawiam :)

Aneta Trepis Oświęcim

Każdemu kto chce nauczyć się jeździć samochodem i zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem zdecydowanie polecam Marka Wojasa i jego szkołę jazdy SKILIUM!!! Pan Marek jest naprawdę świetnym instruktorem, z poczuciem humoru ale również instruktorem wymagającym i dokładnym. Potrafi świetnie przygotować do egzaminu w miłej atmosferze oraz z indywidualnym podejściem do kursanta. Daje wiele cennych rad, a także wskazówek jak bezpiecznie i płynnie jeździć. Zdałam dziś - 11.02.2016 - egzamin! Choć brałam tylko dodatkowe godziny jazdy przed egzaminem, bo kurs robiłam w innym ośrodku, to tak naprawdę doświadczenie, nauka i cierpliwość Pana Marka pomogła mi zdać egzamin. Dziękuję Panu Markowi za cierpliwość i wyrozumiałość:)

Alina Klewińska, Chełmek

Pan Marek jest instruktorem godnym polecenia. Zawsze z dobrym humorem, opanowaniem i cierpliwością. Podchodzi do "sprawy" profesjonalnie. W porównaniu do innych instruktorów Pan Marek, to człowiek z powołania. Stara się pokazać wszystko z jak najprostszej strony...,żeby "nie utrudniać sobie życia..." - jak On to zawsze powtarzał :)) Szacun Panie Marku :) Pozdrawiam.

Marta Jachimowicz, Bukowno

Pan Marek to świetny instruktor! Rzadko kiedy trafia się na tak zaangażowanego, cierpliwego, życzliwego instruktora. Trafiłam do Skilium przez koleżankę, ale już na wykładach czułam, że lepiej trafić nie mogłam. bardzo dobrze wspominam jazdy a zdałam prawko 14 stycznia 2016 i już mi tego brakuje! Polecam z całego serca. Nie ma co się zastanawiać tylko wybierać SKILIUM! Dziękuję jeszcze raz! TEORIA ZA 1 RAZEM PRAKTYCZNY ZA 2 ;) Pozdrawiam! ;)

Anna Bułka z Oświęcimia

Najlepszy instruktor jakiego miałam, a było ich wielu! Miły, uczciwy, rzetelny. Pokaże każdy kąt Oświęcimia, nic nas na egzaminie nie zagnie, a i za kierownicą człowiek będzie czuł się pewnie. Dzięki Panu Markowi, czuję, że to umiem! Szczerze polecam !

The best driving instructor ever! He will show you every corner of Oświęcim and not only. Thanks to Mr Marek you are able to easily pass the exam and feel confident on the road! He so kind, so fair person! I strongly recomend him!

Madzia Bebak, Żarki

Szczerze polecam Pana Marka Wojasa i jego zaangażowanie w nauczanie jazdy samochodem. Kurs "robiłem" w Olkuszu, pierwszy egzamin praktyczny (w Oświęcimiu) negatywnie. Sześć godzin jazdy z Panem Markiem dodało mi pewności i wiary w siebie, ale również nauczyło mnie wielu zachowań na drodze o których wcześniej nie wiedziałem. Bardzo dobrze opanowałem jazdę po łuku. Dodatkowa godzina jazdy przed samym egzaminem rozgrzała i dodała pewności siebie. Egzamin praktyczny zdany bezbłędnie. Dziękuję Panie Marku!

Jakub Sadowski, BUKOWNO

Polecam jazdę u Pana Marka. Po dwóch nieudanych próbach egzaminu praktycznego byłem cały zdołowany i myślałem, że to po prostu niemożliwe zdać tą zakichaną jazdę. Jednak przeniosłem się do Pan Marka. Nauczył mnie wszystkiego pięknie. Pokazał dobre techniki oraz dał dużo cennych wskazówek, a przede wszystkim objaśnił jak myśleć w ruchu drogowym co zaowocowało pozytywnym egzaminem praktycznym za pierwszym razem u Pana Marka :) Ma Oświęcim obcykany jak własną kieszeń :D każdy kursant powinien się zapisać:D gorąco polecam oraz pozdrawiam Pana Marka :)

Adrian Krysiński, Dulowa k/Chrzanowa

Jeżeli napiszę, że to jedyny sensowny instruktor nauki jazdy w okolicy Oświęcimia, to nie przesadzę nawet troszeczkę. Profesjonalizm, wiedza, życzliwość, uśmiech. Uważam, że tylko tacy instruktorzy powinni mieć prawo uczyć innych....bo nauka nie polega na odbębnieniu godzin jazdy, tylko na przekazaniu wiedzy zarówno tej teoretycznej jak i praktycznej. Pozdrawiam i dziękuję.

Tata Łukasza Starzec, Przecieszyn

Trafiłam do Pana Marka z polecenia po 3 latach robienia kursu w Krakowie, gdzie niestety nie udało mi się. Pan Marek to instruktor profesjonalny, Oświęcim ma w jednym palcu i potrafi pokazać każdą uliczkę i świetnie przygotować do egzaminu. Myślałam,że już nigdy nie zdam tego egzaminu, ale dzięki Panu Markowi mam ten problem z głowy! Wszystkim polecam takiego Instruktora !!!!!!!!!! Pozdrawiam i dziękuję Panie Marku z całego serca. :-)

Magdalena Kozera, Kraków

Dzięki kilku jazdom z Panem Mareczkiem zdałyśmy egzamin po dwóch nieudanych próbach. Gorąco polecamy, świetna atmosfera podczas jazdy, dobre podejście instruktora do kursanta. Naprawdę warto!

Julia Adaczyk i Aleksandra Zając, Wadowice

Tylko 5 h z Panem Markiem wystarczyło, żeby po dwóch nieudanych próbach zdać egzamin bezproblemowo. Rzetelne przygotowanie i profesjonalizm. Szczerze polecam! :)

Karolina Kępka, Chrzanów

Z całego serca polecam i dziękuję podobnie jak moj tato. Obydwoje zdaliśmy prawo jazdy za pierwszym razem. Pan Marek wykazał się cierpliwością i pełnym profesjonalizmem. Dzięki niemu udało się coś w co nigdy nie wierzyłam. Z czystym sumieniem jeszcze raz polecamy i dziękujemy :)

Paulina Parkitna i Andrzej z Oświecimia

Pan Marek to instruktor z powołaniem. Bardzo rzeczowy, sympatyczny a przede wszystkim full profesjonalny. W 5h nauczył mnie więcej niż poprzedni instruktor w 30. Mogę polecić z czystym sumieniem ;)

Małgorzata Wierzba, Chrzanów

Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem! Serdecznie polecam Pana Marka, jest świetnym instruktorem! ;)

Andżelika Patyk,Libiąż

Po 2 nieudanych próbach egzaminu postanowiłem wziąć dodatkowe godziny u innego instruktora. Początkowo nie wierzyłem, że to cokolwiek mi da, nieudane próby zdania egzaminu zwalałem na stres. Jednak Pan Marek z którym miałem dosłownie kilka dodatkowych godzin pokazał mi wiele rzeczy, z których wcześniej nie zdawałem sobie sprawy. Jest on nie tylko dobrym instruktorem, ale także dobrym nauczycielem z właściwym bez nerwowym podejściem do innych osób. Sympatyczny facet :). Jeszcze raz, jak najbardziej polecam.

Artur Góra, Wola

Wielki szacunek i wyrazy wdzięczności dla człowieka o niesamowitych predyspozycjach instruktorskich, pana Marka. Dziś - 17.12.2015 - przyczynił się on w znacznym stopniu do wyniku mojego egzaminu praktycznego. Pan Marek i jego perfekcja w każdym calu, nadzwyczajna znajomość miasta Oświęcimia, nieprzeciętne techniki przyswajania jazdy przez kursanta, wspaniała atmosfera panująca w samochodzie i profesjonalne podejście do sprawy mogą dać tylko jeden efekt. Marku, z niepewnego swoich umiejętności kandydata na kierowcę w zaledwie 12 godzin uformowałeś człowieka wsiadającego do samochodu z uśmiechem na twarzy, świadomego i rozważnego. Po stokroć dziękuję za to. Egzamin zaliczony za pierwszym razem. Wszystkim kandydatom na kierowcę odradzam korzystanie z usług innych szkół, pan Marek dzięki swojej autorskiej grze w "kotka i myszkę" (u wtajemniczonych zapewne pojawi się uśmiech na twarzy) naprawdę szlifuje diamenty.

Maria Pacześniowska Wiedeń

Jak dla mnie...instruktor idealny, przede wszystkim cierpliwy na wszystkie błędy kursanta, którzy zapewne podobnie jak ja maja złe nawyki bądź zwyczajnie nie mają obycia i wprawy w jeździe samochodem. Do Pana Marka trafiłam z polecenia i absolutnie nie żałuje, gdyż mając 3 lata przerwy wystarczyło tylko 10 godzin doszkalających i zostałam przygotowana koncertowo - egzamin zdany bez większego problemu.

Polecam ;)

Anna Wilk, Kraków

Na Pana Marka trafiłam przy wyszukiwaniu różnych ośrodków oferujących doszkalające jazdy i wykupiłam kilka dodatkowych godzin przed egzaminem. Dowiedziałam się rzeczy, o których nie miałam pojęcia, dostałam cenne rady dotyczące kierowania samochodem oraz pojeździłam po skomplikowanych drogach i skrzyżowaniach, których wcześniej nie miałam okazji przejechać. Na egzamin poszłam uśmiechnięta i bez stresu, oczywiście zdałam! Dziękuję i polecam innym:)

Ela Celińska, Trzebinia

Wszystko zdane za pierwszym razem. Z całą pewnością polecam p.Marka! ;)

Urszula Ślusarczyk Gorzów

POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!! Brak słów, po prostu brak słów. Wystarczyło kilka godzin z Panem Markiem aby przeistoczyć pewnego człowieka, który po wielu nieudanych próbach starał się zostać kierowcą, aż w końcu zrezygnował. Naprawdę KILKA godzin i egzamin praktyczny zdany za PIERWSZYM podejściem. Panie Marku jest Pan wspaniałym człowiekiem i instruktorem. Dziękuję

Jan Wolas, Harmęże

Okazuje sie ze prawo jazdy może być ogromną przyjemnością. Wszystkim tym, którzy starcili nadzieje na to, że kiedykolwiek będą kierowcami, serdecznie polecam wybór tego ośrodka i nauki pod okiem wybitnego specjalisty, który potrafi indywidualnie podejść do kursanta i wyrobić w nim umiejętność radzenia sobie w trudnych i ciężkich sytuacjach na drodze.

Kinga Dymowska Oświęcim

Bardzo miła atmosfera, Pan Marek zna się na swojej pracy i jest profesjonalistą. Nie ma problemu jak się czegoś nie wie, pan Marek wytłumaczy :-). Jeśli prawo jazdy to tylko u niego.

Adam Plebanek Jaworzno

Polecam Pana Marka! Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego. Na egzaminie praktycznym nie było ani jednej drogi, którą wcześniej bym nie przejechała na kursie. W aucie zawsze panowała miła, luźna atmosfera. Meliska przed egzaminem pomogła :D Jeszcze raz bardzo dziękuję!!!

Magdalena Kukla, Zaborze

Polecam jazdę z p.Markiem! Dobry kontakt z instruktorem, zdałem za 1-szym razem! Pozdrawiam

Paweł Wątroba, Jaworzno

Po wielu nieudanych próbach zdania w Bytomiu postanowiłem zdawać w Oświęcimiu jak się okazało to był dobry wybór ale najlepszym było wybranie tego ośrodka szkolącego i wykupienie jazd z Panem Markiem pełen profesjonalizm i zwracanie uwagi na każdy detal do tego sympatyczny instruktor który jest bardzo ugodowy jeśli chodzi o ustalanie godzin jazd. Profesjonalizm przekłada się na wyniki zdałem za pierwszym razem. Rady dotyczące jazdy jak i sama jej nauka była kluczem do sukcesu. Dziękuję Panie Marku i życzę powodzenia w dalszym szkoleniu kierowców.

Krzysztof Juc Ruda Śląska

I mi się w końcu udało! Po wielu nieudanych egzaminach w Krakowie i czteromiesięcznej przerwie od jazdy autem bylam juz całkiem zrezygnowana, czułam, że nie nadaję się na kierowcę. Postanowiłam spróbować ostatni raz, w Oświęcimiu, wyjeździłam chyba 15 godzin i zdałam! Pan Marek to bardzo dobry indstruktor, który zwraca uwagę na szczegóły, jest sympatyczny, jako jedyny nauczył mnie parkować z korektą. Serdecznie polecam każdemu tą szkołę! Czytając te opinie przed egzaminem myślałam sobie, im się udało, ale mi pewnie się nie uda... Ale jednak! Pan Marek potrafi nauczyć jeździć każdego !

Gabriela Zybek, Kraków

Egzamin oczywiście zdany za pierwszym razem. Przede wszystkim dobre przygotowanie, w miłej atmosferze. Wszystkie "pułapki" na drodze w Oświęcimiu były mi znane. Dzięki Panu Markowi mogę powiedzieć, ze nawet egzamin był dla mnie przyjemnością. Gorąco polecam :)

Patrycja Pysz z Oświęcimia

Cały egzamin zdany za pierwszym razem, pomimo ciężkiej trasy przejazdu egzaminu praktycznego nic mnie nie zaskoczyło dzięki robocie jaką wykonuje Pan Marek, świetny instruktor pozdrawiam i POLECAM !!!

Damian Zadworny, Oświęcim

Wspaniały Pan INSTRUKTOR ! Wiele razy zdawałam i wydawało mi się, że o prawku mogę już sobie zapomnieć, że to jedynie kwestia marzeń, bo przecież tyle niezdanych egzaminów to chyba świadczy o tym, że ze mną coś nie tak... a to nie zależy od nas, tylko od instruktora, który umie przekazać umiejętności, Pan Marek zrobił to IDEALNIE. Przekonają się sami państwo, co to znaczy IDEALNIE, bo Pan Instruktor innej techniki jazdy nie akceptuje :) Kilku moich znajomych brało lekcje i zdało za PIERWSZYM RAZEM, ale nie wierzyłam, że ja też mogę :) a jednak. Teraz potrafię jeździć i parkować każdym autem, a jazda to przyjemność, a nie stres :) Warto wziąć sobie jeszcze jakieś dodatkowe lekcje przed egzaminem, bo PAN INSTRUKTOR potrafi tak człowieka psychicznie nastawić, ze nagle zaczynamy wierzyć w swoje umiejętności, a na egzamin poszłam bezstresowo z uśmiechem. Parkowanie i trasę przejechałam IDEALNIE (tak powiedział mi egzaminator). Drodzy państwo, nie ma co marnować pieniędzy na pseudo instruktorów. Polecam udać się do Pana Marka, a wszystko będzie dobrze, a wynik egzaminu pozytywny :) Jeśli chodzi o podejście do kursanta Pan Marek jest bardzoooo cierpliwy (aż nie dowierzałam) a poza tym sympatyczny :) Jeszcze rada ode mnie. Dwie godzinki przed samym egzaminem nic nie da, bo Oświęcim to wbrew pozorom duże miasto. Trzeba wszystko powoli objechać, jest dużo kruczków. Pozdrawiam i polecam. Cieszę się, że trafiłam na tego człowieka, bo pewnie dalej łudziłabym się, że zdam. PAN MAREK TO PROFESJONALISTA W SWOIM FACHU. ZŁOTY CZŁOWIEK. DZIĘKUJĘ PANU Z CAŁEGO SERCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emilia Jędrajczyk, Kraków

Witam Wszystko co najlepsze na "P": Punktualność, Profesjonalizm nauki teorii i praktyki, Podejście do ucznia, Pomoc na wszystkich etapach nauki i jeszcze więcej, szczerze polecam Pana Marka wszystkim kandydatom na kierowców.

Mama kursantki Patrycji Małgorzata Pysz, Oświęcim

Serdecznie polecam, świetna atmosfera, drobiazgowe i dokładne przygotowanie do egzaminu, oraz wielka przyjemność z jazdy z Panem Markiem, który dobrze wie jak przekazać wiedzę i wyrobić umiejętności u kursanta.

Cyprian Urban, Oświęcim

Pan Marek to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku! Lekcje nauki jazdy odbywały się w bardzo miłej atmosferze, bez zbędnego stresu. Pan Marek wszystko jasno tłumaczy, zna "haczyki" egzaminatorów więc na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło. Dzięki Jego podejściu do kursanta egzamin na prawo jazdy to czysta przyjemność! ;)

Marysia Salawa , Brodła

Witam serdecznie! Z całego serca mogę polecić ten ośrodek i Pana Marka!!! Wykupiłam TYLKO 5 godzin przed egzaminem i zdałam!!! Przy pierwszym podejściu w Oświęcimiu, to jest prawda P. Marek bardzo dokładnie tłumaczy i ponawia nasz błąd abyśmymy mogli się na nim nauczyć!!! Wkłada serce w to co robi i szczerze można do niego iść z niczym a wszystko wytłumaczy!!! ;-) Polecam.

Sandra Kowal Chrzanów

Wszystko za pierwszym razem bardzo miły instruktor jak najbardziej polecam.

Łukasz Marczak PIŁA

Bardzo, bardzo polecam kurs na prawo jazdy u Pana Marka. Żałuję, że nie od początku a tylko kilka godzin z nim jeździłem. Pomógł mi wyprostować wszystkie złe nawyki które miałem, nauczył mnóstwa nowych manewrów a co najważniejsze pomógł opanować nerwy, tremę i tego typu rzeczy które przeszkadzają w pozytywnym zaliczeniu egzaminu. Dziś w dniu 29.09.2015 zdałem egzamin praktyczny za pierwszym podejściem po ponad rocznej przerwie bez jazdy samochodem. Będę polecał wszystkim znajomym wybierającym się na kurs prawa jazdy. GORĄCO POLECAM i jeszcze raz pozdrawiam Pana Marka i dziękuję za naprawdę dobre rady które pomogły mi zdać oraz za świetną atmosferę w samochodzie podczas nauki ;).

Wiktor Wróbel, Przeciszów

Aż szkoda, że prawo jazdy mam już za sobą, bo z chęcią pojeździłabym jeszcze z Panem Markiem. Atmosfera była bardzo sympatyczna, a co ważne - Pan Marek umiał znaleźć czas i dostosować się do każdego indywidualnie, a po skończonych zajęciach odwoził pod dom. Na egzaminie nic mnie już nie zaskoczyło, bo na naukach jazdy byłam we wszystkich możliwych zakamarkach. Oczywiście egzamin teoretyczny i praktyczny udało mi się zdać za pierwszym podejściem dzięki najlepszemu instruktorowi na świecie ;) Gorąco polecam! I jeszcze raz dziękuję! :)

Martyna Krzak, Zaborze

Bez wahania mogę polecić naukę jazdy w szkole P. Marka. Mając za sobą dwa egzaminy, zdecydowałam się na jazdy w "SKILIUM". Tutaj po 4 godzinach dowiedziałam się więcej niż w ciągu poprzednich 30 i ZDAŁAM :) Bardzo dobre podejście do kursanta, wiele cennych wskazówek i tras przydatnych na egzaminie, miła atmosfera, wszystkie manewry ćwiczone z cierpliwością do skutku. BARDZO DZIĘKUJĘ I GORĄCO POLECAM !

Weronika Parysz, Bieruń

Spod Tarnowa przyjechałem, taką Olkę tu poznałem. Mniejsza z moim życiorysem, bo nie o tym tutaj pisze. Będzie całkiem inny temat, chyba już mnie bierze trema, ale dość już i bez ściemy Pana Marka na języki bierzemy! Skilium – firma szkoleniowa, niby stara, niby nowa, ale co się tyczy nauki Wojas ma do tego smykałki. Lewoskręty, prawoskręty, nawracanie i koperty już nie straszne są po jazdach, w sumie nawet niezła frajda! Egzamin za pierwszym razem zdany, więc instruktor wychwalany. :)

Grzegorz Kopacz, Borzęcin

Gorąco polecam Pana Marka. Wykupiłam kilka godzin i zdałam prawo jazdy bez żadnego problemu. Bardzo polecam, super instruktor !!!

Beata Leśniak Klucze

Z czystym sumieniem i zdanym za pierwszym razem egzaminem praktycznym, polecamy firmę szkoleniową SKILIUM. Pan Marek dzięki swojemu opanowaniu i dokładności, pokazał nam, że Oświęcim to nie tylko proste drogi i masa rond, ale także mnóstwo dróg jednokierunkowych, stref zamieszkania i innych pułapek, czyhających na kierowców. Dzięki temu znamy to miasto jak własną kieszeń i jazda po nim po prostu cieszy. Wiele rad i nauczenie dobrych manier w stosunku do innych uczestników ruchu drogowego ułatwiło nam sprawne zdanie egzaminu. Wszystkie manewry były ćwiczone, aż do momentu robienia ich bezbłędnie. Przyjazna atmosfera i rozluźniające rozmowy były bardzo pomocne w zrozumieniu zasad obowiązujących na drodze. Pan Marek to instruktor, który wkłada serce w to co robi. Bardzo dziękujemy i życzymy mnóstwa kursantów. Do zobaczenia na drodze!

Kamila Pędziwiatr i Aga Kubica z Dworów Drugich

Polecam ośrodek szkoleniowy „SKILIUM". Pan Marek bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Dziękuję i pozdrawiam.

Joanna Przybyła z Oświęcimia

Moja przygoda z prawem jazdy właśnie dziś 30.07.2015 się skończyła! POZYTYWNIE :). Choć droga do niego była długa i bardzo stresująca. Już 7 lat temu zapisałam się na pierwszy kurs, ale niestety po kilku niezdanych egzaminach zwyczajnie poddałam się i zrezygnowałam. Dopiero w tym roku za namową męża postanowiłam zapisać się jeszcze raz na kurs. Niestety wyjeździłam wszystkie godziny i nie czułam się pewnie za kierownicą. Pierwsze dwa egzaminy zakończyły się negatywnie. Załamana szukałam ratunku w Internecie, gdzie znalazłam przez przypadek szkołę Pana Marka Wojasa. Wspaniały instruktor po kilku lekcjach z nim uwierzyłam, że mogę nauczyć się dobrze jeździć. Naprawdę z czystym sumieniem POLECAM tą szkołę a Pana Marka zapamiętam do końca życia bo dzięki niemu dziś ZDAŁAM PRAWO JAZDY choć nadal w to nie wierzę :). Spadł mi pan jak Anioł z nieba :). Dzięki Panu uwierzyłam w siebie i przede wszystkim w końcu nauczyłam się dobrze jeździć! Bardzo dziękuje z całego serca. Mam nadzieję, że za kilkanaście lat pośle do Pana mojego syna! GORĄCO POLECAM I POZDRAWIAM!

Ewelina Skalecka, Andrychów

Dziś – 23.07.2015 – miałam okazję jeździć z Panem Markiem 2 godziny, które dały mi więcej niż 10 godzin na kursie, świetny człowiek, doskonały instruktor, tłumaczy wszystko, szybko wyłapuje z czym jest problem. Polecam z czystym sumieniem Pana Marka nie mogłam trafić lepiej, dzięki niemu zdałam dziś egzamin. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE MARKU.

Joanna Urban Kraków

Serdecznie polecam pana Marka świetny instruktor potrafi doskonale przygotować do egzaminu praktycznego :) Oczywiście egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem :)

Patrycja Ziajka Bobrek

Bardzo polecam pana Marka, ma świetne podejście nawet do najbardziej nerwowych kursantów, dobrze przygotowuje do egzaminu praktycznego, pokazuje też wszystkie skomplikowane trasy i doskonale tłumaczy wszystko krok po kroku. Dzięki zaledwie kilku godzinom nauczyłam się, jak się nie bać nawet najtrudniejszych manewrów na drodze i oczywiście zdałam od razu egzamin praktyczny :)

Paulina Janowiak, Oświęcim

Z czystym sumieniem polecam naukę jazdy w Skilium! Pan Marek to świetny, wyrozumiały i bardzo cierpliwy instruktor, który pomaga uwierzyć w siebie... Po nauce jazdy w innym ośrodku i niezdanym egzaminie byłam zniechęcona do nauki jazdy samochodem, ale dzięki panu Markowi zmieniłam podejście... Pan Marek zna kruczki egzaminacyjne, które przydały się również na moim egzaminie:) Po kilku godzinach jazdy doszkalającej nadrobiłam braki w nauce i w końcu dziś – 14.07.2015 – poszłam na egzamin dużo spokojniejsza i w końcu zdałam!!! ;) Polecam Skilium każdemu, komu wydaje się, że "nigdy nie zda egzaminu". Z Panem Markiem każdy zda na pewno! :).

Agnieszka Kubiesa, Oświęcim

Teoria i praktyka zdane za 1 razem. Dziękuje!

Roman Prochazka, Oświęcim

Najpierw moja żona zdała u P. Marka za 1 razem a ja dziś - 29.06.2015 - za 2 :). Świetny instruktor, który znakomicie wszystko tłumaczy, oboje uczyliśmy sie u innych instruktorów i dopiero P. Marek pokazał nam jak ma wyglądać prawdziwa jazda :). Polecam wszystkim, szkoda czasu i kasy na innych pseudo instruktorów. Jeszcze raz dzięki ;).

Wojtek i Marta Bogunia, Oświęcim

Numer do Pana Marka dostałam od znajomego z pracy, który bardzo go polecał i muszę przyznać, że wybranie go jako instruktora było odpowiednią decyzją. Miałam bardzo duży uraz do egzaminu na prawo jazdy związany z poprzednim ośrodkiem egzaminacyjnym. Pan Marek podczas jazd zmienił moje nastawienie i podejście do egzaminu dając wiele rad i tłumacząc wszystko do skutku co zaowocowało tym, że zdałam egzamin za pierwszym podejściem :) Szczerze polecam ośrodek „Skilium”. Dużo mnie kosztowała decyzja o ponownym podejściu do egzaminu, jak się okazało wystarczyło znaleźć po prostu instruktora, który naprawdę wkłada serce w to co robi. Pozdrawiam.

Karolina Budkowska, Oświęcim

Polecam ośrodek szkoleniowy 'Skilium"! Pan Marek sprawia, że każdy za kierownicą czuje się pewnie i swobodnie. Pokazuje wiele przydatnych na egzaminie manewrów, cierpliwie ćwiczy z kursantem do skutku, nie wywiera presji. Poza tym, zawsze można liczyć na dawkę jego dobrego humoru.

Joanna Babiuch, Osiek

Po 30 h wyjeżdżonych w innym ośrodku, postanowiłam wykupić dodatkowe godziny u instruktora z miasta, w którym zamierzałam zdawać egzamin. Aby trafić na kogoś kompetentnego szukałam informacji w sieci i w ten oto sposób znalazłam p. Marka Wojasa. Po przeczytaniu opinii na stronie OSK, które w 100% okazały się pozytywne początkowo pomyślałam, że zapewne wpisy uzupełniają znajomi i rodzina. Jednak mimo tego stwierdziłam, że warto spróbować i była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć:) Zapewniam, że wszystkie opinie są całkowicie zgodne z prawdą! Podczas dodatkowych godzin nauczyłam się dużo więcej niż w trakcie całego kursu w poprzednim ośrodku. Pan Marek doskonale zna miasto i trasy egzaminacyjne wraz ze wszystkimi pułapkami, w które próbują wmanewrować nas egzaminatorzy. Każde potknięcie było dokładnie omawiane, po czym ponownie wracaliśmy do danego miejsca, tak abym prawidłowo wykonała dany manewr i nie powtórzyła drugi raz tego samego błędu. Główny nacisk kładziony jest na obserwację znaków oraz aktualnej sytuacji na drodze, tak aby nasze działania były jak najbardziej bezpieczna dla siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego. Jedyną wadą jest to, że podczas jazdy z p. Markiem czas upływa zbyt szybko!;) Jest on osobą komunikatywną, cierpliwą, ponadto potrafi zmotywować i sprawia, że człowiek zaczyna wierzyć we własne umiejętności. Początkowo na myśl o zbliżających się jazdach stawałam się kłębkiem nerwów, jeżeli coś mi nie wychodziło byłam coraz bardziej zestresowana. Obecnie jazda samochodem sprawia mi przyjemność i to chyba największy sukces jaki udało mi się osiągnąć dzięki współpracy z tak kompetentnym instruktorem. Podsumowując, jeśli ktoś jest teraz na etapie wyboru ośrodka nauki jazdy to gorąco polecam SKILIUM. Podobnie w przypadku gdy nie czujecie się pewnie na drodze i chcecie podszlifować swoje umiejętności - uważam, że lepiej zainwestować w dodatkowe godziny, które zaprocentują w przyszłości niż wydawać pieniądze na kolejne egzaminy i liczyć na szczęście. Panie Marku jeszcze raz dziękuję i życzę aby nigdy nie zabrakło Panu pasji, z jaką wykonuje Pan swój zawód. Pozdrawiam:)

Agnieszka Sowa, Jaworzno

Z czystym sercem mogę polecić Pana Marka. Zacząłem swoją przygodę z prawem jazdy w 2009 roku skończyłem kurs i nie podszedłem do egzaminu. Po 6 latach 8h z Panem Markiem i zdane za 1 razem :D Szczerze polecam, przyjemna atmosfera do przyswajania wiedzy!

Łukasz Hajduk Chrzanów

Po kilku niezdanych egzaminach praktycznych, załamana i powątpiewająca we własne możliwości trafiłam do Pana Marka. Po kilku godzinach nauki przystąpiłam do kolejnego egzaminu i ZDAŁAM! Pan Marek pokazał mi wiele tras i haczyków czyhających na nas na egzaminie. Pomógł czuć się bezpieczniej na drodze oraz zrozumieć, że jazda samochodem to ma być przyjemność a nie stres i udręka. Bardzo polecam Skilium!

Patrycja Luranc, Osiek

Pan Marek to najlepszy nauczyciel!!! Przyszłam do niego po 30 godzinach w innym ośrodku i niezdanym egzaminie. Nie wierzyłam w swoje możliwości, bałam się nawet placu! Pan Marek pokazał mi świetną technikę wykonywania łuku, do znudzenia szlifował ze mną wzniesienie. Dodatkowo mówił o różnych haczykach stosowanych przez egzaminatorów. Po 7 godzinach jazd z panem Markiem zdałam od strzału :) Szczerze polecam Skilium i jeszcze raz dziękuję :)

Ewelina Baran, Skidziń

Nie mogłam zdać egzaminu praktycznego dużo razy .. Na szczęście trafiłam na Pana Marka i od strzału zdałam ! :) Bardzo polecam wszystkim ' nowym ' kursantom jak i tym, którzy męczą sie ze zdaniem egzaminu. Uczyłam sie w wielu szkołach, ale to wlaśnie Pan Marek pokazał mi wszystko i konkretnie. Bardzo serdecznie polecam :)

Justyna Janosik, Wolbrom

Długi czas nie mogłam zdać. Za każdym podejściem stawałam się bardziej zrezygnowana i myślałam, że już nigdy nie uda mi się zdobyć prawka. Na szczęście (po wielu próbach w innej szkole jazdy) trafiłam do Pana Marka. On pomógł mi przełamać się i dążyć do celu. Dzięki Panu Markowi nauczyłam się w końcu prawdziwej jazdy samochodem, a także poznałam tajniki tras egzaminacyjnych. Cenne wskazówki i uwagi pozwoliły mi na to, że bez strachu, że czegoś nie umiem, pewna siebie pojechałam na egzamin i zdałam !! :) Mimo tego, iż nie jestem z Oświęcimia czasem warto się poświęcić i przejechać parę kilometrów dalej, aby trafić na kogoś kto naprawdę nauczy jeździć. Naprawdę bardzo polecam!!

Aleksandra Fudała, Balin

Serdecznie polecam naukę jazdy w ośrodku szkoleniowym, „Skilium". Dzięki przydatnym trikom w technice jazdy oraz cennym wskazówkom zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem! Pan Marek jest bardzo cierpliwym, wyrozumiałym oraz sympatycznym instruktorem. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć i sprawia, że jazda samochodem staje się przyjemnością. Miła atmosfera, zajęcia praktyczne prowadzone w mniejszych grupach oraz indywidualne podejście to każdego kursanta to jedne z wielu zalet tego ośrodka. Wszystkie manewry zarówno na placu jak i na drodze, ćwiczone tak, żeby nie mieć żadnych problemów na egzaminie. Nauka jazdy w „Skilium" to świetny wybór! Panie Marku jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

Monika Hoła, Stawy Monowskie

Wszystkim którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły jazdy polecam ośrodek szkoleniowy SKILIUM :) Najlepiej od początku zacząć prawo jazdy w dobrej szkole, niż potem przejmować się niezdanymi egzaminami. Podczas jazdy z panem Markiem nauczyłam się dużo więcej niż w czasie 30 godzin w LOK-u (więc tą szkołę w szczególności ODRADZAM, tam zmarnujecie tylko swój czas i pieniądze), a zaczynając kurs od początku u pana Marka macie bardzo duże szanse zdać za I razem.

Żaneta Naglik, Osiek

Wybrałam szkołę Skilium gdyż wszyscy mi ją polecali i szczerze mogę powiedzieć, że nie żałuję. Z całego serduszka i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marka każdemu, dzięki niemu zdałam za pierwszym razem. W samochodzie panuje bardzo miła atmosfera, wyrozumiałość jak i również cierpliwość do kursanta, co najważniejsze. Każdy manewr był ćwiczony tak długo, aż został on zrobiony bezbłędnie, nawet mój nieszczęsny łuk który nie jest mi już straszny i teraz przejeżdżam go z uśmiechem na twarzy. Do egzaminu podeszłam bez stresu, choć nie wypiłam Meliski tak jak mi Pan zalecił wiedziałam, że mam pamiętać Pana słowa i każdy manewr wykonywać bez pośpiechu i bez nerwów, dostałam wiele porad jak jeździć nie tylko na egzaminie ale i w przyszłości. Jeszcze raz Panu dziękuję. I życzę aby wiele osób trafiło pod Pana skrzydła, którzy będą mówili z czystym sumieniem, że polecają Pana szkołę. Lepiej trafić nie mogłam, jazda z Panem była przyjemnością :D

Patrycja Walus, Zaborze

Zdałam za pierwszym razem egzamin teoretyczny, jak i praktyczny :). Szczerze polecam naukę w tym ośrodku wszystkim, którzy chcą bezproblemowo uzyskać prawo jazdy, nauczyć się bezpiecznie i chętnie prowadzić samochód.

Klaudia Heród, Osiek

Mam u Pana Marka ogromny dług wdzięczności. Przygotował mnie do egzaminu w obcym mieście podczas zaledwie 4 godzin. Zdałam w Oświęcimiu za 1 razem. Świetny instruktor, dużo cierpliwości i wsparcia duchowego. Pomysłowa gra z kursantem, podczas jazd motywuje go i wzmaga uwagę :)

Karolina Biesek, Chełm Śląski

Z czystym sumieniem każdemu mogę polecić ośrodek szkoleniowy "Skilium". Zarówno osobom, które jak ja po wielu próbach zniechęciły się do nie tylko do kolejnych egzaminów, ale samej jazdy samochodem ! a także osobom, które naukę jazdy mają dopiero przed sobą. Dzięki cierpliwości i wyrozumiałości Pana Marka pokochacie jazdę samochodem. Natomiast wiedza jaką posiada Pan Marek i umiejętność przekazywania jej innym w bardzo miłej atmosferze przyczyni się do zdania prawa jazda za pierwszym razem. Pozdrawiam Pana Marka, a wszystkim zdającym życzę powodzenia na egzaminach :)

Natalia Glanowska Kalwaria Zebrzydowska

Polecam. Pan Marek wszystko tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały, a przede wszystkim ma dużą cierpliwość. Daje bardzo dobre wskazówki, które się przydają w czasie egzaminu. Egzamin praktyczny zdany za 1 razem bez jakichkolwiek uwag egzaminatora.

Karolina Chorąży, Oświęcim

Pan Marek według mnie jest bardzo dokładnym instruktorem. Uczy przede wszystkim dobrej obserwacji otoczenia i znaków drogowych. Po dwóch godzinach jazdy z nim, dostrzegłam moje braki i to dzięki niemu. Jest wyrozumiałym i cierpliwym instruktorem. Dziękuje Panu, za te dwie godziny. Zostaną mi długo w pamięci.

Barbara Ciołyś z Sosnowca

Polecam usługi Pana Marka i mogę zaświadczyć o jego pełnej kompetencji pod każdym względem. Żałuję że dopiero po niezdanym egzaminie nawiązałam z Nim kontakt, bowiem gdybym wcześniej skorzystała z jego doradztwa i nauki jazdy, zaoszczędziłabym pieniądze, czas i nerwy. Ciężko tu opiniować porównując tylko moje doświadczenia. Żeby nie obrazić innych instruktorów, powiem tak, wszyscy uczą tylko jak zdać egzamin, a Pan Marek uczy jak jeździć bezpiecznie, przyjemnie i bez stresu. Polecam wszystkim jego szkołę jazdy. Nadmienię tylko że prawo jazdy uzyskałam już za pierwszym podejściem po dziewięciu godzinach jazdy. Poprzedni instruktor tylko zepsuł moje naturalne predyspozycje do jazdy, doprowadził że po wyjeżdżeniu 40 godzin byłam kompletnie zielona. Dwa podejścia spaliłam. A teraz na deser powiem wam że jestem osobą w średnim wieku, a ile mam lat zapytajcie Go sami... .

Barbara Kapłon, Rudnik

Dzięki Panu Markowi zdałam teorie i praktykę za 1 razem !!!! Odpowiednie podejście do kursanta, ważne informacje na wykładach, których nie znajdziecie w książkach a przede wszystkim miły i cierpliwy. Nauczy was wszystkiego co będzie wam potrzebne do uzyskania pozytywnego wyniku na obu dwóch egzaminach :) POZDRAWIAM! i Naprawdę Godny Polecenia ośrodek

Kasia Czyszczoń z Oświęcimia

Gorąco polecam wszystkim jazdy z Panem Markiem, bo dzięki niemu moja zła passa została wreszcie przerwana Egzamin praktyczny oblałam aż 6 razy (zdawałam w Krakowie), zrezygnowana i w przekonaniu, że prawo jazdy jest chyba poza moim zasięgiem - zrobiłam sobie trzyletnią przerwę od zdobywania upragnionego dokumentu. Po upływie trzech lat postanowiłam, że najwyższy czas spróbować znowu, tym razem w innym mieście - Oświęcimiu. Pierwsze dwie godziny jazd wykupiłam w szkole jazdy ELKA, jednak nie byłam zadowolona z instruktora, który bez przerwy naciskał sprzęgło i hamulec, przez co nie mogłam jeździć samodzielnie. Następnym wyborem było Skilium i jazdy z Panem Markiem, które okazały się strzałem w dziesiątkę! Wystarczyło mi kilka godzin z Panem Markiem, żebym po kilkuletniej przerwie poczuła się pewniej za kierownicą, niż po 30 godzinach jazdy pełnego kursu. Pan Marek jest świetnym nauczycielem, jest cierpliwy i jednocześnie uczy jak nie dać się złapać na "trikach" stosowanych przez egzaminatorów. Na egzamin poszłam pewna siebie (co też jest zasługą Pana Marka) i od razu zdałam! Siódmy raz okazał się być szczęśliwy ;) Panie Marku, bardzo dziękuję za pomoc, miałam olbrzymie szczęście, że trafiłam na lekcje do Pana :)

Olga Niedziałkowska, Katowice

W Ośrodku Szkoleniowym SKILIUM spotkałam się z dużą życzliwością i profesjonalizmem. Pan Marek Wojas jest bardzo wyrozumiały i ma w sobie ogromne pokłady cierpliwości (tak bardzo potrzebnej kursantom. Otrzymałam od niego wiele cennych rad, nie tylko dotyczących prowadzenia samochodu. Dziękuję i gorąco wszystkim polecam OS SKILIUM!

Anna Fąferko, Andrychów

Z całą pewnością polecam naukę jazdy u Pana Marka! Świetny instruktor z dobrym podejściem do człowieka. Genialnie przygotuje do egzaminu praktycznego, nic tylko się zapisać i zdać! ;)

Michał Głowacki, Oświęcim

Nie sądziłam, że uda mi się oba egzaminy, zarówno teoretyczny jak i praktyczny, zdać za pierwszym razem - a jednak - udało się i co najważniejsze, nauczyłam się jak bezpiecznie i pewnie poruszać się samochodem. Polecam Pana Marka, który jest przede wszystkim cierpliwym instruktorem. Wielkim plusem jest to że doskonale zna trasy i ich pułapki oraz to, że jest w stanie nauczyć każdego wszystkich manewrów na drodze w stopniu perfekcyjnym. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu szkołę jazdy Skilium.

Justyna Momot, Oświęcim

Bardzo polecam ośrodek "Skilium". Wystarczyło kilka godzin jazdy żebym mimo tego że uczyłam się jazdy po Krakowie (niestety egzamin z wynikiem negatywnym) za pierwszym podejściem zdałam go w Oświęcimiu. Gdy spóźniłam się 40 minut Pan Marek nie wziął ode mnie pieniędzy za stracony czas, na dodatek jest bardzo cierpliwym człowiekiem który potrafi nauczyć jeździć najbardziej oporną osobę tak że zda egzamin za pierwszym razem. Bardzo dziękuje za wszystko :)

Ewa Ryl, Klucze

Polecam w 100% Pana Marka... powiem szczerze że troszeczkę się męczyłem ze zdaniem prawa jazdy... ale na szczęście w końcu trafiłem na instruktora który potrafi na spokojnie wszystko wytłumaczyć oraz nauczyć nawet najgorszego kierowcę poruszać się w ruchu drogowym. Pozdrawiam najlepszego instruktora :)

Grzegorz Leśniak Oświęcim

Jednym słowem rewelacja!! Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, a przede wszystkim świetne podejście do kursanta:) Zdałam za pierwszym razem!! POLECAM WSZYSTKIM:) Dziękuje Panie Marku:)

Gosia Mika z Oświęcimia

Polecam gorąco Pana Marka - ma świetne podejście do kursanta oraz ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Naprawdę warto spróbować!

Aga Szczęśniak z Oświęcimia

Ośrodek ten był moim kołem ratunkowym na pełnym morzu niepowodzeń, bardzo wiele się dowiedziałam, nauczyłam poprawnie jeździć, do tego niesamowita atmosfera, także nic dodać, nic ująć. Polecam wszystkim !

Gabriela Kowalik z Skidzinia

Dziękuje PANU MARKOWI, za przygotowanie, mnie do egzaminu. Dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za nakaz-kręcenia głową we wszystkie strony i za ciągły nakaz patrzenia w lusterka. A także za podniesienie mnie na duchu gdy zaczynałam już wątpić, że kiedykolwiek zdam. Dzięki Panu Markowi jego doświadczeniu, oddaniu i wspaniałym radom zdałam za pierwszym razem, choć wcześniej zdawałam już 3, ale byłam szkolona przez innych instruktorów. W czasie kursu Pan Marek przekazywał mi szereg rad i zasad bezpiecznego zachowania się na drodze, uczulał na każdy szczegół. To bardzo cierpliwy, kompetentny, jasno-tłumaczący instruktor. Ma ciekawe metody na zapamiętanie i przede wszystkim zrozumienie wszelkich błędów i wypracowanie odruchów na drodze. Jeszcze przed samym egzaminem udzielał ostatnich rad, które później podczas egzaminu wykorzystałam. Lepiej trafić nie mogłam, pełen profesjonalizm, miła atmosfera, przede wszystkim świetne podejście do kursanta. Gorąco polecam PANA MARKA WOJASA.

Aneta Łajka z Żarek

Ogromnie polecam szkołę nauki jazdy „Skilium”! Kurs odbywa się pod bacznym okiem pana Marka który zwraca uwagę nawet na najmniejsze szczegóły. Pan Marek to osoba bardzo doświadczona, obdarzona wielką cierpliwością i wyrozumiałością. Ma indywidualne podejście do każdego co sprawia że jazda i nauka z Nim jest przyjemnością. Podczas jazdy w samochodzie panuje miła atmosfera, widać że pan Marek bardzo się stara żeby nauczyć prawidłowej jazdy samochodem a w szczególności bezpiecznej. Serdecznie dziękuje panu Markowi za świetne przygotowanie i gorąco polecam szkołę „Skilium”!

Marta Zamarlik z Oświęcimia

Polecam wszystkim naukę jazdy u Pana Marka! Wszystkie manewry miałam doskonale wyćwiczone i na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło!

Gabriela Kramarz z Bachowic

Polecam w 100%! Specjalnie pozdrowienia dla Pana Marka który ma złote serce, dużo cierpliwości i naprawdę świetne podejście do kursanta. Do dziś wspominam moją naukę jazdy z uśmiechem na twarzy ;) Gdyby każdy miał takiego nauczyciela było by mniej idiotów i wypadków na drogach:) Tak trzymać Skilium! :)

Basia Krasoń z Jawiszowic

Gorąco polecam nauki u Pana Marka. Kurs, jak i sama jazda od początku do końca jest prowadzona bardzo starannie. Zawsze podpowiada jak sobie ułatwić dane zadanie. Jest bardzo cierpliwą osobą i zawsze ma indywidualne podejście do każdego przyszłego kierowcy. Dzięki Panu Markowi udało mi się zdać egzamin za pierwszym podejściem. Jeszcze raz gorąco polecam ośrodek Skilium i dziękuje za wszystko. Pozdrawiam serdecznie.

Dawid Drabek z Jawiszowic

Najlepsza Szkoła w Mieście!! Pan Marek oaza spokoju, indywidualnie podchodzi do każdego kursanta, nauka jazdy z Panem Markiem to czysta przyjemność! ;) :)

Ewelina Blamek z Oświęcimia

Polecamy ośrodek szkoleniowy "SKILIUM" Pan Marek jest świetnym nauczycielem poświęca całą swoja energie czas no to aby wszystko ze starannością wytłumaczyć oraz ma ogromną cierpliwość i odpowiednie podejście do kursanta Pozdrawiamy :)

Kasia Ziajka z Bobrku i Marcin Kubica z Dworów II

Ogromnie polecam ośrodek 'SKILIUM'! Choć brałam tylko dodatkowe godziny przed egzaminami , bo kurs robiłam gdzie indziej to żałowałam, że kursu od początku nie zaczęłam w tym ośrodku bo naprawdę doświadczenie, nauka i cierpliwość Pana Marka pomogła mi później zdać egzamin. Dzięki Panu Markowi w portfelu noszę największy mój skarb;))

Magda Płachta z Oświęcimia

Polecam ten ośrodek szkoleniowy profesjonalne podejście do kursanta wytłumaczenie wszystkich poleceń egzaminacyjnych po kolei i przede wszystkim miła atmosfera. Pan Marek jest świetnym nauczycielem jazda z nim to czysta przyjemność.

Marek Wrona z Jawiszowic

"Jak to miło coś umieć!" - jak powiedział pewien człowiek-orkiestra. A nauczyć się od profesjonalisty, z przygotowaniem pedagogicznym - jeszcze przyjemniej. Zdałam za pierwszym podejściem, po pierwszym w życiu kursie, który upłynął w atmosferze takiej życzliwości, jakiej nie poczuli moi znajomi w innych ośrodkach. Ich historie o zdobywaniu prawa jazdy były raczej mroczne;) Dlatego nie całkiem wierzyłam w powodzenie na egzaminie, ale... udało się. Myślę, że z panem Markiem i Wam się uda. Na pewno warto spróbować!

Kaśka Malarczuk z Oświęcimia

ZDECYDOWANIE NA PLUS ;) Po kilku dodatkowych godzinach nauki w ośrodku "Skilium" byłam w pełni zadowolona z profesjonalizmu i zaangażowania Pana Marka :) Miła atmosfera, wiele cennych wskazówek i uwag pomogły mi uzupełnić braki i zdać egzamin. Bez wątpienia POLECAM! :)

Gosia Mendyk z Oświęcimia

Z przyjemnością polecam ośrodek szkoleniowy "Skilium" a tym bardziej nauki u Pana Marka. Znakomita wiedza, cierpliwość, atmosfera, podejście, i wiele wiele innych pozytywnych czynników spowodowały, iż mój egzamin za pierwszym podejściem był zdany choć nie było łatwo. Idąc na egzamin byłam pewna, że posiadam pełne przygotowanie i wiedzę i nie pomyliłam się a to wszystko dzięki Panu Markowi, który przygotował mnie perfekcyjnie. Najlepszy nauczyciel i człowiek. Bardzo dziękuje z całego serca...

Dominika Piwowarczyk z Chełmka

Uczestnictwo w kursie u Pana Marka było dla mnie miłą odmianą w stosunku do wcześniejszych doświadczeń z innymi instruktorami. Wreszcie trafiłam do kogoś kompetentnego i dbającego o umiejętności kursanta. Wcześniej brakowało mi wiary we własne siły, a także solidnego przygotowania. Pan Marek podszedł do mnie z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Oprócz świetnego podejścia ma doskonale opanowane tzw. miejsca „haczyki” na mieście, gdzie najczęściej nie zdają kursanci. Dzięki temu dosłownie nic nie mogło mnie zaskoczyć! Dodatkowa jazda na placu, aż do znudzenia, tuż przed samym egzaminem, dopełniła szczęścia i zdałam! Żałuję że od początku nie trafiłam do Pana Marka. Życzyłoby się więcej takich instruktorów!

Magda Świątek z Alwerni

Nauka u pana Marka to sama przyjemność po długich niepowodzeniach w innym ośrodku szkolenia i na etapie rezygnacji trafiłam do Pana Marka i już po 6 godzinach jakie wyjeździłam dały niesamowity efekt. Poznałam drogi których w poprzednim ośrodku mi nie pokazali, plac i manewry opanowałam super. Nauka jazdy z tym Panem to sama przyjemność. Żałuje ze tak późno skorzystałam z nauki w ośrodku Skilium. Teraz jeżdżę autem i bardzo milo wspominam Pana Marka Wojasa i polecam ludziska spróbujcie warto jest miło, profesjonalne podejście i sukces gwarantowany.

Dorota Nowak z Dankowic

Naprawdę polecam. Chociaż brałam tylko dodatkowe godziny to bardzo dużo mi one dały. Z Panem Markiem jeździło się przyjemnie, a jego uwagi i wskazówki pomogły mi zdać egzamin.

Martyna Niesyto z Góry

Jestem bardzo zadowolona z Pana Marka bo jemu zawdzięczam zdanie prawo jazdy. Bardzo mila atmosfera, profesjonalne podejście do kursanta, dostosowanie czasu do danej osoby jednym słowem rewelacja :-)

Daniela Borawska z Oświęcimia

Polecam Pana Marka jest naprawdę świetnym instruktorem dzięki niemu ZDALAM ZA PIERWSZYM RAZEM:)Profesjonalne podejście i bardzo mila atmosfera;)Jeszcze raz polecam!!!

Justyna Fuja z Oświęcimia

Serdecznie polecam ośrodek szkoleniowy "SKILIUM", prowadzony przez wspaniałego instruktora, pana Marka. Jazda z nim to czysta przyjemność. Zero stresu, czy krzyku, za to mnóstwo cennych porad. Zawsze wytłumaczy wszystko bardzo przejrzyście, przećwiczy to, co wychodzi źle, a wszystko we wspaniałej atmosferze! Po jazdach omówi błędy, wszystko ładnie rozrysuje tak, że w domu, na spokojnie można przeanalizować swoje niedociągnięcia i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Nie mogę sobie wyobrazić lepszego instruktora i lepiej wykorzystanego kursu. Egzamin zdany bezbłędnie. Dziękuję Panie Marku!

Beata Gąsiewska z Chełmka

Polecam pana Marka i jego spokój. Jestem nerwowym człowiekiem ale dzięki jego naukom jazdy i podejściem do człowieka zdałem za pierwszym razem. Dziękuje panu Markowi i polecam jego ośrodek jazdy !!!

Krzysztof Koprowski z Włosienicy

Ja również polecam pana Marka i jego ośrodek jazdy. Za jego spokój, za miłą jazdę, za dobrą naukę, którą umie wytłumaczyć i człowiek jest w stanie pojąć. Nie żałuję, że wybrałam ośrodek "SKILIUM", bo dzięki panu Markowi mam prawko. Gorąco polecam!!!!

Joanna Włodarska z Włosienicy

Gorąco polecam Ośrodek szkoleniowy SKILIUM prowadzonego przez fantastycznego instruktora Pana Marka. Wykłady prowadzone ciekawie, z humorem i co ważne z wieloma przykładami z życia wzięte, co przemawia do wyobraźni i wiedza zapada w pamięć. Pan Marek to nie tylko profesjonalista i perfekcjonista, ale i świetny człowiek:) cierpliwy i bardzo skuteczny. Atmosfera panująca podczas jazd była bezstresowa, z ogromną ilością dobrego humoru! :), tak więc Marku dziękuję raz jeszcze, bo mój sukces jest przede wszystkim Twoja zasługą!!!

Agnieszka Tomiak z Oświęcimia

Ja również polecam pana Marka :) Ma świetne podejście do kursanta, jest cierpliwy, uprzejmy i z poczuciem humoru! Polecam, na pewno nie będziecie żałować wyboru tej szkoły jazdy!!

Bożena Rzemińska z Libiąża

Pan Marek jest bardzo spokojny i cierpliwy, nadaje się do tej pracy. Jestem z niego zadowolona, ja również zdałam za 1-szym razem. Polecam go na przyszłość.:)

Paulina Szczerbowska z Jawiszowic

Polecam wszystkim! Pan Marek jest naprawdę świetnym instruktorem, z poczuciem humoru ale również wymagającym i dokładnym. Potrafi świetnie przygotować do egzaminu. Jazdy były dla mnie czystą przyjemnością. Zdałam za drugim razem :) Aż trochę szkoda mi było jak zdałam, że to już koniec...:( Ale było warto!

Natalia Szemlińska z Jawiszowic

Pan Marek moja jedyna deska ratunku przed zbliżającymi się wielkimi krokami zmianami w egzaminach na prawo jazdy. Indywidualne podejście do każdego kursanta. Wiara w każdego z nas, mnóstwo cennych porad, ogromna cierpliwość. Dzięki Panu Markowi mam upragnione prawko. Serdecznie polecam każdemu. Skilium najlepsza szkoła w mieście !

Magda Kajm Oświęcim

Polecam wszystkim! Super atmosfera, wielka cierpliwość. Zdane za pierwszym razem. Dzięki wielkie Marek! Pozdrawiam i życzę mnóstwo kursantów.

Kuba Grygierzec z Dworów II

Zdecydowanie polecam każdemu kto chce nauczyć się i zdać egzamin!
Jazdy w miłej atmosferze, indywidualne podejście do kursantów. Mnóstwo cierpliwości i pełen spokój w każdej sytuacji ;) Instruktor z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem, jeździ się w całkowitym poczuciu bezpieczeństwa. Wiele cennych rad i wskazówek nie tylko na temat tego jak zdać prawo jazdy, ale też po prostu jak bezpiecznie i płynnie jeździć. Szkoła "Skilium" przygotowuje do jazdy i do zdania egzaminu w każdych warunkach. Mam już go na szczęście za sobą. Dziękuję serdecznie! :)

Basia Malicka z Oświęcimia

Bardzo polecam! Pan Marek profesjonalista w swoim fachu:) Wszystko dokładnie wytłumaczy, doradzi, pomoże:) Dba o kursanta by ten wszystkie manewry, wykonywał bez najmniejszego błędu. Doskonale zna najtrudniejsze sytuacje drogowe oraz opresje z których uczy jak wychodzić;) Wielki spokój, cierpliwość i zaangażowanie Pana Marka są nie do opisania, widać że wkłada w to dużo serca;) Jestem bardzo zadowolony z tego Ośrodka szkoleniowego i naprawdę, warto było go wybrać:) Łukasz Całus z Polanki Wielkiej

Bardzo polecam naukę jazdy w szkole SKILIUM. Dzięki panu Markowi było bezstresowo, miło. Jest bardzo wyrozumiały i bardzo, bardzo cierpliwy dla kursantów ;) Bardzo się ciesze że wybrałam tę właśnie szkołę nauki jazdy i POLECAM wszystkim! Gosia Mitoraj z Poręby Wielkiej

Ja również polecam pana Marka jest świetnym instruktorem:) Dzięki panu Markowi zdałam. Polecam wszystkim. Karolina Tatar z Andrychowa

Na pierwszy rzut oka szkoła Pana Marka nie wyróżniała sie niczym szczególnym ale tylko na pierwszy rzut oka :) Postanowiłem zaryzykować i opłacało się. Pan Marek skutecznie naprostował błędy poprzednich "instruktorów" zaledwie w 5 dodatkowych godzin :) Trochę za dużo placu jak dla mnie :) ponieważ z tym nie miałem problemu na żadnym z egzaminów. Co jeszcze mogę powiedzieć na temat metod Pana Marka chyba jedynie to że po tych 5 godzinach jazdy podczas których nastawiony byłem na kolejne kilka egzaminów zdałem za PIERWSZYM PODEJŚCIEM. Szczerze i z czystym sumieniem polecam każdemu te szkolę nauki jazdy :) Paweł Stolarczyk z Oświęcimia

Bardzo gorąco polecam, szkołę SKILIUM, no i oczywiście pana Marka, taki instruktor to skarb! cierpliwość, wyrozumiałość, mnóstwo bardzo mądrych i praktycznych wskazówek, a przy tym bezstresowa, przyjazna atmosfera, Marku dziękuję jeszcze raz!!! Agnieszka Gaura z Oświęcimia

Polecam Pana Marka i szkołę SKILIUM. To człowiek z powołaniem, który dobrze zna się na swojej pracy i wykonuje ją w należyty sposób. Jazda w miłej atmosferze, indywidualne podejście i wszelkie działania instruktora na korzyść kursanta to tylko kilka z całej gamy zalet tego ośrodka. Po wykupieniu kilku godzin zostałam dobrze przygotowana do egzaminu, a błędy, które wcześniej popełniałam zostały skorygowane. Jeżeli ktoś planuje rozpocząć kurs prawa jazdy i mądrze ten czas wykorzystać powinien zgłosić się do ośrodka SKILIUM. Sylwia Dąbrowska; Jawiszowice

Chciałabym podziękować serdecznie Panu Markowi za przygotowanie mnie do egzaminu który zdałam pozytywnie dzięki jazdą u niego. Gdyby było więcej takich instruktorów jak Pan Marek byłaby większa zdawalność. Gorąco polecam ten ośrodek i Pana Marka każdemu kto pragnie posiadać prawo jazdy tak jak ja ! Mi się już udało czas na was ! ;) Pozdrawiam serdecznie :) Karola Starczewska Przeciszów

Nie szukajcie innej szkoły kursu prawa jazdy. Szkoła ''Skilium''- to jest to. Pan Marek jest bardzo miły i ma odpowiednie podejście do każdego kursanta, oraz ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać tak abyś mógł zdobyć swoje upragnione prawo jazdy:) Dziękuję Panie Marku Arni Pawela. Przeciszów

Uwierzcie w te wszystkie wpisy, ta szkoła jest najlepsza. Syn miał kłopoty z jazdą, lecz po kilku godzinach jazdy z Panem Markiem opanował technikę jazdy i zdał. Wiesława Pawela. Przeciszów

Z czystym sumieniem i z radością w sercu polecam Marka Wojasa i jego szkołę jazdy SKILIUM! Zdałam dziś egzamin! Zaczęłam naukę jazdy w innej szkole w Oświęcimiu, i niestety okazało się, że pan Orlicki nie uczy kierowców, tak aby potrafili jeździć. Męża nie słuchałam, kiedy mówił " widocznie Cię nie nauczył ", ale po kolejnym niezdanym egzaminie postanowiłam spróbować pojeździć z kimś innym. Będę do końca życia dziękować Markowi, że poodkręcał złe nawyki i nauczył mnie bardzo dobrze jeździć. W trakcie godzin jazdy z Markiem objechałam wielokrotnie trasy egzaminacyjne, poznałam pułapki, w jakie można wpaść. Nie mogę nie wspomnieć też o wspaniałej atmosferze panującej w samochodzie. Marek jest człowiekiem ciepłym, wyrozumiałym i cierpliwym. Błędy poprawia się z nim aż do skutku. Po jazdach z nim możesz być pewny, że już nie tylko uda Ci się zdać egzamin, ale umiejętności zdobyte dzięki niemu zostaną docenione przez egzaminatora. Polecam wszystkim - tylko SKILIUM! Dziękuję Marku. Ada Olejnik , Oświęcim

Polecam gorąco szkołę Pana Marka Wojasa Skilium. Z pełnym profesjonalizmem uczy przepisów ruchu drogowego jak i nauki jazdy. Przekazuje przydatne i praktyczne informacje potrzebne do zdania egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Dzięki cierpliwości, wyrozumiałości oraz stanowczości potrafi wpoić pozytywne wartości potrzebne do pozytywnego zaliczenia prawa jazdy nawet za pierwszym razem, tak jak to się skończyło w moim przypadku. Gorąco jeszcze raz polecam. Bez stresu w miłej atmosferze. Tylko takie szkoły mają rację bytu. Polecam wszystkim SKILIUM. Dzięki Marku. Marcin Łubik z Oświęcimia

Najszczerzej polecam! Egzamin zarówno teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem pomimo, że przed rozpoczęciem kursu nigdy wcześniej nie siedziałam za kierownicą. Pan Marek stwarza w samochodzie przyjazną i luźną atmosferę, jednocześnie bacznie obserwując sytuację na drodze. Nie ma żadnego problemu z dostosowaniem godzin jazd do innych obowiązków. Kursanci nie są pozostawieni sami sobie w kwestii ustalania egzaminów i zawsze mogą liczyć na cenne porady. Jazdy zawsze rozpoczynałam pod swoim domem i tak samo je kończyłam - jako, że mieszkam na obrzeżach miasta. Jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru! Panie Marku, dziękuję. Karolina Jarzyna, Oświęcim

Pan Marek doskonale zna wszystkie sztuczki egzaminatorów, dzięki czemu doskonale przygotował mnie do egzaminu. Do tego duża dawka cierpliwości i dobrego humoru czynią z Niego świetnego instruktora. Dzięki nauce w ośrodku szkoleniowym 'Skilium' zdałam egzamin praktycznym za pierwszym razem. Polecam :) Iwona Stachura, Oświęcim

Polecam ośrodek szkoleniowy 'Skilium"! Pan Marek to osoba obdarzona ogromnymi pokładami cierpliwości, bardzo dobrze zna trasy egzaminacyjne i wszystkie 'kruczki', na których egzaminatorzy lubią oblewać osoby starające się o prawo jazdy. Dzięki niemu czuję się pewnie jako kierowca, jeżdżę poprawnie technicznie, a egzamin zdałam za pierwszym razem :) Monika Mendyk, Oświęcim

Polecam ośrodek Skilium, z racji ogromnej cierpliwości instruktora, bardzo przydatnym technikom jazdy, oraz wskazówkom, które z pewnością wykorzystam na drodze. Dorota Bochenek, Libiąż

Polecam jazdę u Pana Marka, potrafi przekazać bardzo wiele cennych wskazówek, dzięki którym żaden egzaminator Cie nie zaskoczy ; ) Dominika Gzela, Graboszyce

Polecam jazdę u Pana Marka. Potrafi wytłumaczyć i bardzo dobrze przygotować do egzaminu praktycznego :) Bardzo miła atmosfera podczas jazdy :) Dzięki Panu Markowi zdałem za Pierwszym razem :D

Dziękuję Panie Marku Mateusz Walus, Zaborze

Ośrodek naprawdę godny polecenia. Ogromna cierpliwość i spokój Pana Marka jest nie do przecenienia. Wszystkie manewry na drodze i placu ćwiczone do oporu tak, żeby nie mieć właściwie żadnych problemów na egzaminie. Duża wiedza Pana Marka na temat ruchu drogowego jest bardzo przydatna. Poza tym Pan Marek jest świetnym pedagogiem i zna się na ludziach. Dziękuję za wszystko :) Pozdrawiam Michał Chylaszek, Brzeszcze

Polecam jazdę u Pana Marka. Potrafi wytłumaczyć i bardzo dobrze przygotować do egzaminu praktycznego. Zna wszystkie sztuczki egzaminatorów. W samochodzie panuje przyjazna i miła atmosfera. Gdyby było więcej takich instruktorów jak Pan Marek byłaby większa zdawalność.

DZIĘKUJE :D Paweł Chowaniec, Grojec

Serdecznie polecam jazdę u Pana Marka. Świetnie mnie przygotował do egzaminów, dzięki jego cierpliwości krok za krokiem nauczyłam się bardzo dobrze prowadzić :) Bardzo dziękuję Panie Marku :) Karolina Kyzioł z Przeciszowa

Polecam jazdę u Pana Marka, potrafi bardzo wiele nauczyć :) Izabella Jettmar, Graboszyce

Mam 53 lata i bardzo chciałam nauczyć się jeździć autem, i zdać egzamin. Dzięki panu Markowi nauczyłam się dobrej jazdy i chociaż dopiero za 5-tym razem dziś 12.02.2014 zdałam, bo nie do końca słuchałam pana Marka. Dopiero wypicie melisy dało mi spokojność i powtarzanie jego słów jak mantrę---spokojnie, powoli, umiesz. Dziękuję i polecam bardzo gorąco pana Marka! Bożena Rajchenbach Oświęcim

Serdecznie polecam naukę jazdy w tej szkole, jest bardzo miła atmosfera, wykwalifikowani instruktorzy, posiadający ogromna wiedzę której nie przekaże wam nikt inny. Dzięki tej szkole zdałem prawo jazdy. Gorąco polecam i dziękuje. Kamil Dymowski Oświęcim

Trafiłam do Pana Marka po ok. 40-45 wyjeżdżonych wcześniej godzinach, pełna lęku i wstydu, że nie potrafię jeździć samochodem i bliska rezygnacji z ubiegania się o prawo jazdy. Po zaledwie dwóch spotkaniach, tj. 4 godzinach nauki jazdy, nagle zaowocowało to, czego dotychczas się nauczyłam, czego jednak z powodu jakiejś blokady psychicznej nie potrafiłam wykorzystać. Pan Marek pomógł mi "zwolnić" tę blokadę, co spowodowało, że nie tylko uświadomiłam sobie, że całkiem nieźle radzę sobie za kierownicą, ale także, że jazda samochodem może sprawiać przyjemność. Zatem na łamach tej strony internetowej, chciałabym pochwalić zwłaszcza psychologiczne podejście Pana Marka do kursantów. A sama, czekam na wydanie prawa jazdy. Pozdrawiam. Joanna Nycz, Kęty

TEORIA-2, PRAKTYKA-1 ! POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY BOJĄ SIĘ JEŹDZIĆ-PAN MAREK ROZWIEWA WSZELKIE OBAWY ;) KATARZYNA WAWRZUSISZYN OŚWIĘCIMDodaj opinię